بسیج سازندگی سپاه ناحیه ساری؛

انتخابات شورای جهادی شهرستان ساری

رسانه MARADA از برگزاری چهارمین دوره از انتخابات شورای جهادی شهرستان ساری که ۱۷ آبان ۱۴۰۲ با حضور سرگروه های جهادی و نظارت سازمان بسیج سازندگی  سپاه ناحیه ساری در سالن اجتماعات فتح المبین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ساری برگزار گردید، گزارش می دهد.

به گزارش دیدبان انقلاب از مرکز مازندران، چهارمین دوره از انتخابات شورای جهادی شهرستان ساری تحت نظارت سازمان بسیج سازندگی سپاه ناحیه ساری روز چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ در حالی در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ساری برگزار گردید که سرگروه های جهادی حاضر در این رأی گیری، برای انتخاب ۵ نفر از میان ۱۰ کاندید رأی خود را به صندوق ریختند.

 

بنا به گزارش خبرنگار دیدبان انقلاب حاضر در این مراسم، قبل از آغاز رأی گیری، صالح حبیبی کردکلایی، مسئول پیشین شورای جهادی شهرستان ساری به ارائه گزارشی از عملکرد شورای جهادی در دوره ای که گذشت پرداخت و به چالش های پیش روی مسئولین بعدی اشاره و برای آنها آرزوی توفیق نمود.

 

سید جواد نبوی، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه ناحیه ساری در بخشی از این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت و در گزارشی به پروژه های انجام شده و در دستور کار بسیج سازندگی شهرستان ساری اشاره کرد و گفت: اگر بخواهیم پیرامون جهاد و جهادگر صحبتی داشته باشیم، ادای حق مطلب سخت است و تفسیر این واژه در کلمات نمی گنجد و زمانی می توان این واژه را درک کرد که در میدان عمل و کارزار جهادی مشارکت داشته باشید.

 

در بخش دیگری از این مراسم، بهنام خاکزاد، مسئول مجمع جهادگران استان مازندران در سخنرانی خود با اشاره به تاریخچه شکل گیری شوراهای جهادی، گفت: از میان قریب به ۷۰ هزار گروه جهادی کشور، بیش از ۵ هزار گروه جهادی در سپاه کربلا مازندران به ثبت رسیده است.

 

خاکزاد با اشاره به اهمیت همکاری، حمایت و پشتیبانی نهادهای گوناگون بویژه کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی، بنیاد مستضعفان، بنیاد برکت و دیگر دستگاه های اجرایی از گروه های جهادی، اظهار داشت: پشتیبانی و تسهیل گری در امور اجرایی و عملیاتی گروه های جهادی از تکالیف و وظائف قطعی دستگاه های گوناگون حاکمیتی است تا در این مسیر با ایجاد فرهنگ عمومی جهادی، در رسیدن به نظم نوین جهانی موثر و ایفای نقش نمایند.

 

مسئول مجمع جهادگران مازندران در ارتباط با وظایف شورای جهادی، افزود: برقراری ارتباط مؤثر و هم افزایی میان گروه های جهادی شهرستان و پیگیری امور جهادی شهرستان با نهاد ها و دستگاه های حاکمیتی و جلب حمایت و پشتیبانی لازم از این ناحیه برای اجرای برنامه های گروه های جهادی از عمده وظائف شورای جهادی شهرستان می باشد.

 

در پایان این مراسم سر گروههای جهادی سطح شهرستان ساری در انتخابات شرکت کرده و رأی خود را به صندوق سپردند که نتیجه این رأی گیری به انتخاب صالح حبیبی کردکلایی، زهرا عابدی، حسین خدابخشی پالندی، ندا فرزین و امیر حسین دبیری منجر گردید که بنا به نظام نامه شورای جهادی برای مدت ۳ سال، مسئولیت رسیدگی به امورات گروه های جهادی شهرستان ساری را بر عهده خواهند داشت.

 

گالری تصاویر :

 

انتخابات شورای جهادی شهرستان ساری / عکس

 

 

گالری ویدئو :

 

ویدئو شماره یک » بخشی از سخنان سید جواد نبوی با موضوع عملکرد بسیج سازندگی شهرستان ساری

عملکرد بسیج سازندگی ساری در نیمسال ۱۴۰۲

 

ویدئو شماره دو » سخنان بهنام خاکزاد با موضوع فلسفه، اهداف و تاریخچه شورای جهادی

 

شورای جهادی / تبیینی

 

ویدئو شماره سه » سخنان صالح حبیبی کردکلایی در انتخابات شورای جهادی شهرستان ساری

 

 

 

دیدبان انقلاب

🔻

گروه جهادی مطالبه گری و امید آفرینی

🔻

Demanding & create hope is our identity 🟥

🟥 مطالبه گری و امید آفرینی، هویت ما است

🔻

MARADA NEWS AGENCY