در پی تلف شدن پیروز، توله پلنگ ایرانی؛

نظر علی علیزاده نسبت به آی کیو طرفداران امید دانا و دنبال کنندگان شبکه های معاند

مردّا / در پی تلف شدن توله پلنگ ایرانی، جریان رسانه ای معاند نظام با تولید و نشر محتوای گوناگون در جهت تشویش اذهان عمومی اقداماتی صورت دادند و در این میان، علی علیزاده، تحلیلگر سیاسی خاج نشین ویدئویی در پاسخ به خبر رسانی امید دانا با موضوع این توله پلنگ منتشر نمود که رسانه Marada اقدام به بازنشر آن می نماید.

گزارش “دیدبان رسانه ای انقلاب” از صحبت‌ های علی علیزاده درباره طرفداران امید دانا

پ.ن :

زیر آسمان شهر

بهروز پیرپکاجکی (مهران غفوریان)

ویژگی بارز کاراکتر: مهران غفوریان پیش از ساخت و بازی در سریال زیر آسمان شهر، میان مردم چهره ای شناخته شده بود. به ویژه آن که با هژیر در این چند نفر نامش بیش از پیش سر زبان ها افتاد. با نقش بهروز پیرپکاجکی اما شهرتش همه گیر شد. به ویژه اینکه کارگردان سریال هم بود و این مجموعه جزو آثار پرمخاطب سال به شمار می رفت. در این سریال موفق، بهروز خیلی زود به چشم آمد. او جوانی خالی بند بود که در هر موضوعی ادعا داشت تبحر و تجربه دارد. نمونه عینی چنین آدمی در جامعه فراوان است و شکل طنزگونه اش در قالب بهروز پیرپکاجکی نمود یافت.

تکیه کلام: آنچه بهروز پیرپکاجکی را سر زبان ها انداخت، خالی بندی هایش بود. بعد از مدتی اگر کسی در بیان واقعیت اغراق می کرد یا ادعایی بی مورد به زبان می آورد، بهش می گفتند بهروز پیرپکاجکی.

مدت زمان پخش: ۹۰ قسمت

تاثیر موفقیت نقش روی بازیگر: همانطور که نوشتیم غفوریان با این نقش جایگاه خود را به عنوان بازیگر تثبیت کرد و میان مردم محبوب شد.

تکرار نقش: غفوریان سری دوم و سوم زیر آسمان شهر را هم ساخت اما موفقیت قبل تکرار نشد. نقش بهروز هم جذابیت قبل را نداشت و شکستی تلخ برای او رقم زد.
این اتفاق تاثیر مستقیم روی مسیر حرفه ای غفوریان گذاشت و مدت ها طول کشید تا به مسیر اصلی بازگردد. دو سال پیش شوخی کردم و در حاشیه رمقی تازه به این بازیگر بخشیده و در اینده می توان شدهد موفقیت بیشترش بود.

گیر سه پیچ علی علیزاده به امید دانا و طرفدارانش با ادله کشته شدن پیروز / ویدئو

Marada news, Movies and views


🔘

🆔 مردّا را در ایتا دنبال کنید:

🔰


https://eitaa.com/marada

🚧گروه جهادی مطالبه گری مردّا

📡 مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب