دادگستری کل مازندران:

برگزاری نشست شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان مازندران / اموال توقیفی باید در نهایت امانت داری حفظ و نگهداری شود

رئیس کل دادگستری استان مازندران درنشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران گفت:همه کسانی که به نوعی دربحث مبارزه با مواد مخدر دخیل هستند امین مردم ونظام جمهوری اسلامی محسوب می شوند و درمقام امین بودن باید تمام سعی خود را درحفظ امانت به کار ببرند واموالی که ازمتهمین مواد مخدر کشف وتوقیف می شود درنهایت امانت داری حفظ ونگهداری شود.

به گزارش “دیدبان رسانه ای انقلاب”؛ به نقل از روابط عمومی دادگستری مازندران، حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق اکبری در این گردهمایی اظهار داشت: خیانت در امانت جرم است و مجازات قانونی برای آن تعیین شده است و باید اموال توقیفی به بهترین شکل و در بهترین مکان نگهداری شود و استفاده از وسائط توقیفی ممنوع است، همچنین طی جدول زمانبندی شده تکلیف تمامی خودروها و اموال منقول مشخص شود.

این مقام عالی قضایی خاطرنشان کرد: بحث شناسایی کامل اموال متهمان مواد مخدر بسیار مهم است و بانکها و نهادهای اطلاعاتی می توانند کمک شایانی داشته باشند اگر در این بخش، اقدامات قوی و درستی انجام شود و متخلفان نمی توانند حاشیه امنی برای خود داشته باشند و شاهد کاهش عرضه و قاچاق مواد مخدر خواهیم بود.

رئیس کل دادگستری مازندران همچنین به اهمیت اجرای احکام صادره برای متهمان مواد مخدر اشاره کرد وگفت: زمانی که احکام، در زمان مناسب صادر و بازدارندگی لازم را داشته باشد و به موقع نیز اجرا شود، استان برای متخلفان و تبهکاران نا امن می شود و مردم احساس امنیت و سلامت روانی بیشتری خواهند داشت.

شایان ذکر است، در این نشست هریک از اعضا به بیان نظرات، انتقادات و راهکارهای خود در خصوص ساماندهی خودروهای توقیفی و همچنین دستورالعمل آئین نامه شناسائی اموال قاچاقچیان پرداختند.

🔘

Ⓜ️ MARADA NEWS

✍️ گروه جهادی مطالبه گری
🇮🇷 مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب