میدان مطالبه گری مازندران

مردّاً

اولین مجموعه جهادی هنر و رسانه که با محوریت بصیرت افزایی و مطالبه گری و دیده بانی در عرصه های :  » فرهنگی » اجتماعی » حقوق شهروندی » بهزیستی » بهداشت و درمان » تعلیم و تربیت » محیط زیست » منابع طبیعی » گردشگری » ورزش و تفریحات » عفاف و حجاب » حقوقی و قضایی » اداری » اقتصادی » صنفی » مسئولین و مقامات » مهندسی » کار و کارگر » فضای مجازی » علم و فنّاوری و نوآوری » مبارزه با مفاسد » رانت خواری » مواسات و محرومیت زدایی » شفافیت و عدالت در قالب مرکز راهبردی دیدبان انقلاب و با نام اختصاری « مردّا » در استان مازندران آغاز به کار کرد.

* «مردّا » فعالیت خود را از زمستان ۱۳۹۸ آغاز کرده و یک نشریه‌ی صرفاً الکترونیکی است، نسخه چاپی ندارد و تنها در شبکه جهانی «اینترنت» قابل دسترس است. فعالیت مردّآ نیوز غیرانتفاعی است و همکاری با آن نیز داوطلبانه و غیرانتفاعی است. 

* «مردّا » با هدف گسترش زمینۀ مشارکت  مردم، بالاخص هنرمندان و اصحاب رسانه، در عرصه های تخصصی امر به معروف و نهی از منکر، با رویکرد مطالبه گری و حمایت از آگاهی بخشی، شفافیت و عدالت در قالب شبکه ای پویا از داوطلبان فعال گردیده است.

* « مردّا » به هیچ حزب و گروهی وابسته نبوده و نیست و تریبون هیچ حزب و گروه به ‌خصوصی نیز به شمار نمی‌رود. خود « مردّا » نیز حزب و گروه نیست.

همکاران مردّا در اوقاتی که از امرار معاش فراغت می‌یابند، با استفاده از امکانات نشر الکترونیک در شبکه «اینترنت»، به فعالیت مطبوعاتی می‌پردازند.

* به لحاظ مرامی و گرایش سیاسی، گردانندگان « مردّا » خود را طرفدار حقوق شهروندی، مردم سالاری ، عدالت ، شفافیت ، پشتیبان ولایت فقیه و انقلاب اسلامی در ایران و جهان می‌دانند.

ما مخالف قهر و خشونت و طرفدار روش‌ گفتگوی آزاد میان مردم با مردم ، مردم با دولت ، مردم با حاکمیت و تریبونی برای نخبگان و اندیشمندان فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و کارزاری برای پیگیری مطالباتی که در گام دوّم انقلاب تأمین کننده ی مصالح امّت و تحقق بخش تمدن نوین ایرانی اسلامی باشد هستیم.

* « مردّا » از فعالیت همه‌ ی احزاب و گروه‌ها، نهاد های مدنی، شخصیت ‌ها، روشنفکران و نخبگان سیاسی و فرهنگی در داخل و خارج کشور که با ما در باورها و گرایش‌ های عمومی فوق ‌الذکر اشتراک نظر دارند، پشتیبانی می‌کند و می‌کوشد در حد توان و امکانات خود، فعالیت‌های آنها را پوشش دهد.

* در گزینش مطالب برای انتشار کوشش می‌کنیم از انتشار هیچ نوشته و مقاله ‌و یا پوشش و انعکاس وقایع و جریاناتی که واقعاً حرفی برای گفتن داشته باشد، دریغ نورزیم اما همزمان از معیارها و اصول شناخته شده‌ ی روزنامه‌ نگاری پیروی می‌کنیم و از انتشار مطالب توهین‌آمیز، شخصی، غیرمستند و نادقیق و نیز مطالب ضعیف که از ارزش های خبری ، انتقادی و مطالبه گری برخوردار نباشند معذوریم.

* مطالب اخذ شده از منابع ، مقالات ، تحلیل ها و یادداشت های منعکس شده در « مردّا » گرچه تا حدود زیادی در چارچوب معیارهای مجموعه مردّا گزینش می‌شوند، با این وجود، نظرات و مواضع مطرح شده در مقالات دارای امضاء که نام نویسنده ضمیمه آن می باشد، الزاماً نظر مردّا نیست و تنها بازتاب دهنده نقطه نظر نویسنده آن است.

* « مردّا » از انتشار هر نوع محتوا، مطالب و مقالات امضادار که به دیگر نشریات (الکترونیک و غیرالکترونیک) نیز ارسال می‌گردند، معذور است. ما تنها مقالاتی را منتشر می‌کنیم که فقط در اختیار مرکز راهبردی رسانه ای دیدبان انقلاب قرار می‌گیرد. 

* «مردّا » با ایجاد ظرفیت تولیدی ، توزیعی ، هنری و رسانه ای ، آمادگی کامل عملیات ترویج معروفات و مبارزه با منکرات و ورود مؤثر به عرصه مطالبه گری قانونمند و آگاهی بخشی و ارتقاء حقوق متقابل شهروندی و حاکمیتی را داشته و امید آن دارد تا در اجرای برنامه های توسعه فرهنگی اجتماعی با ایفای نقش امید آفرین ، گره گشایی مشکلات مردم و مسئولین باشد.  

* نقل مطالب اختصاصی « مردّا » به شرط ذکر منبع و نیز قید نام صاحب اثر، نویسنده و یا مترجم بلا اشکال است.


 


Marada news, Movies and views

آدرس های ما در فضای مجازی

Marada news

 

آرشیو ویدئویی Movies

 تبادل دیدگاه views


فعال


(غیر فعال به دلیل فیلترینگ)


 

 

🔘

🆔 مردّا را در ایتا دنبال کنید:

🔰


https://eitaa.com/marada

🚧گروه جهادی مطالبه گری مردّا

📡 مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب