در پی گنده گویی های الهام اُف؛

هشدار به رئیس جمهور آذربایجان در صحن علنی مجلس / آذری‌های عزیز خواهان بازگشت هموطنان تحت ستم دیکتاتوری جمهوری آذربایجان به آغوش ایران هستند

محمود احمدی بیغش در اخطاری در جلسه علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه) با استناد به اصول ۸۴ و ۸۶ قانون اساسی گفت: الهام علی‌اف رئیس جمهور به اصطلاح جمهوری آذربایجان اظهارات مداخله‌جویانه داشته است. در کنار این، شاهد تداوم گستاخی‌ها نمایندگان مجلس فرمایشی و وابسته این کشور و برخی رسانه‌های متوهم این کشور علیه تمامیت ارضی کشورمان و تعرض به هویت ملی‌مان هستیم.

به گزارش “مردّا” به نقل از “ایسنا” : یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خطاب به رییس جمهور آذربایجان گفت: آرزوی امپراتوری عثمانی و آناتولی بزرگ را به گور می‌برید؛ پس از تصورات غلط و توهمات خام بیرون آمده و خود را به پشتوانه های خیالی هم‌پیمانان فرصت‌طلب غربی و اسرائیل غاصب دلگرم نکنید.

 

محمود احمدی بیغش در اخطاری در جلسه علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه) با استناد به اصول ۸۴ و ۸۶ قانون اساسی گفت: الهام علی‌اف رئیس جمهور به اصطلاح جمهوری آذربایجان اظهارات مداخله‌جویانه داشته است. در کنار این،

شاهد تداوم گستاخی‌ها نمایندگان مجلس فرمایشی و وابسته این کشور و برخی رسانه‌های متوهم این کشور علیه تمامیت ارضی کشورمان و تعرض به هویت ملی‌مان هستیم.

 

وی افزود: متاسفانه در رخوت و سستی آزاردهنده وزارت امور خارجه و سفیر بی‌کفایت ایران در باکو و انفعال شدید دولت در قبال زبان‌درازی‌های مقامات و رسانه‌های باکونشین، مدتی است این بی‌مقداران متوهم پای خود را از گلیم خود فراتر گذاشته و ضمن دمیدن در مسائل تجزیه‌طلبانه و نژادپرستی علیه مردم ارمنستان، توهم خیالی در سر می‌پرورانند؛ به عنوان نماینده مردم به رئیس جمهور همسایه شمالی که تکه ای از پاره تن ایران است، هشدار می‌دهم از تصورات غلط و توهمات خام بیرون آمده و خود را به پشتوانه های خیالی هم‌پیمانان فرصت‌طلب غربی و اسرائیل غاصب دلگرم نکند.

 

احمدی بیغش تاکید کرد: ضمن احترام به مردم صبور و دوست داشتنی جمهوری آذربایجان که همه آنها را بخشی از وجود ابدی خود می‌دانیم، به برخی مسئولان این کشور به ویژه شخص الهام علی‌اف هشدار جدی می‌دهم دست از بازی‌های دیکته شده بردارد و برای مردم تحت ستمدیده خود ارزش قائل شود.

این را بدانید که تکه تکه آذری‌های عزیز ایران خواهان بازگشت هموطنان تحت ستم شما و اجداد دیکتاتور صفت شما به آغوش ایران هستند.

آرزوی امپراتوری عثمانی و آناتولی بزرگ را به گور می بری.

 


 


Ⓜ️ MARADA NEWS

✍️ گروه جهادی مطالبه گری
🇮🇷 مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب