ریاست جمهوری اسلامی ایران در

یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده فقید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

گزارش "دیدبان رسانه ای انقلاب" از سخنان رئیس جمهور سید ابراهیم رئیسی در مراسم بزرگداشت سومین سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که در مصلای تهران برگزار گردید.

سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر سه شنبه در مراسم سومین سالگرد ترور و شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده  نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایران که در تهران برگزار شد گفت: ما خون شهید سلیمانی را از یاد نبرده و نخواهیم برد و آن ها باید بدانند که انتقام خون شهید سلیمانی حتمی است و خواب راحت برای قاتلان و مسببان این جنایت و اقدام تروریستی گذاشته نخواهد شد.

رئیس جمهور ایران در این مراسم با بیان این که امروز در قرن بیست و یکم به صراحت و با افتخار می‌توانیم اعلام کنیم که شهید سلیمانی نماد مبارزه با استکبار و تروریسم است، تصریح کرد: شهید سلیمانی و همرزمانشان، آمریکا و طرفداران جریان تروریستی در منطقه را شکست دادند. شهید سلیمانی هیمنه آمریکا در دنیا را به شکست کشانید.

وی خطاب به غربی‌ها گفت: شما با تهدیدها و تحریم‌ها می‌خواستید ملت ایران را متوقف کنید، ولی ما هرگز متوقف نخواهیم شد.

لازم به ذکر است مراسم های مشابه نیز در کرمان و دیگر شهرهای ایران مانند اصفهان و یزد برگزار شده است.

این در حالیست که کاظم غریب‌آبادی معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در تشریح آخرین وضعیت پرونده ترور سردار سلیمانی و گفت: این پرونده ۹۴ متهم از آمریکا دارد.

🔘

🆔 مردّا را در ایتا دنبال کنید:

🔰


https://eitaa.com/marada

🚧گروه جهادی مطالبه گری مردّا

📡 مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب