جشن پیروزی در چهل و چهارمین سالگرد فجر انقلاب در ساری؛

حماسه حضور مردم ساری در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۱

رسانه مردّا Marada ؛ راهپیمایی 22 بهمن 1401 شهر ساری نمادی از وحدت راهبردی اقشار گوناگون جامعه در میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی و پاسخی دندان شکن به یاوه گوی ها و خیال بافی های دشمنان نظام قدس جمهوری اسلامی ایران

به گزارش “دیدبان رسانه ای انقلاب” از مرکز مازندران، مردم شریف و همیشه در صحنه شهر ساری، مرکز دیار علویان، با حضور پر شور و حرارت در راهپیمایی روز  ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۱ ، چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

 

چهل و چهار سال است که دشمنان فرومایه ایران اسلامی، در آرزوی براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به هر حربه و ترفندی دست می زنند تا شاید ایران  را در مسیر پیشرفت بازدارند.

ایران اما قدرتمند تر و قتدر تر از همیشه و با تدبر و صبر راهبردی، برنامه های خود را پیش می برد و این راهبرد مدبرانه و مقتدرانه خود منشعب از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است.

اقتدار و صبر ناشی از تدبر نیز خود بواسطه ی پشتیبانی های مردمی و پیشرفت هایی است که در عرصه های گوناگون به دستان توانمند جوانان این مرز و بوم حاصل شده است.

امروز نیز ما در چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شاهد حضور پر رنگ و از روی بصیرت مردمی بودیم که ضمن نمایش وحدت و بصیرت، با امامین انقلاب و آرمان های شهدا میثاقی دوباره بستند و به دشمنان و مزدوران این پیام را مخابره کردند که پرچم ایران اسلامی بر بلندای قله های عزت و افتخار در اهتزاز است.

 

حضور با شکوه مردم شریف شهر ساری و ملت نستوه ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۱۴۰۱، آنهم پس از دست و پا زدن های معاندین نظام، پاسخی است دندان شکن به دشمنان نظام مقدس جمهورری اسالمی ایران که بی شک از این پس بیش از هر زمان دیگری دچار استیصال خواهند شد.

🔻روایت عکس از ابراهیم زنگنه🔻

خروش شهروندان ساروی در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب / روایت عکس ۲

 

🔻روایت عکس از عباس حنانی🔻

 

جشن پیروزی انقلاب در ساری – روایت عکس ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ حنانی (۱)

🔻روایت عکس از ابراهیم زنگنه🔻

 

🔻روایت عکس از عباس حنانی🔻

┄┅┅┅┅❀🇮🇷❀┅┅┅┅┄

Marada news, Movies and views


🔘

🆔 مردّا را در ایتا دنبال کنید:

🔰


https://eitaa.com/marada

🚧گروه جهادی مطالبه گری مردّا

📡 مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب