به بالا نگاه کنید!

نخبگان آمریکایی راهی برای دور کردن شهروندان از واقعیت یافته‌اند

مردّا Marada / یک کمپین در ایالات متحده که هدف آن منحرف کردن توجه شهروندان از مشکلات واقعی خارجی و داخلی است به راه افتاده است.

“دیدبان رسانه ای انقلاب” / پس از انهدام بالون که بدون شک چینی است، نیروی هوایی آمریکا سه شی پرنده دیگر را ساقط کرد. این نشان می دهد که در حال حاضر یک کمپین بازاریابی در ایالات متحده در حال انجام است که هدف آن عدم توجه شهروندان به مشکلات واقعی خارجی و داخلی است.

برانکو پاولوویچ، تحلیلگر سیاسی، در مصاحبه ای به اسپوتنیک صربستان گفت: این داستان بازاریابی، بر خلاف سایر نقاط جهان، توسط آمریکایی ها “دریافت” می شود: پیام ها به شرح زیر است. اولا آمریکایی ها بترسید چیزهای ناشناخته بالای سرتان است. ثانیاً، ارتش شما از شما محافظت می کند – تا آنجا که ممکن است به آنها پول بدهید. سوم، به هیچ رویداد واقعی فکر نکنید، پاولوویچ داستان مربوط به “اشیاء پرنده ناشناس” در آسمان ایالات متحده را توضیح می دهد.

به آسمان نگاه کن

حتی به طور تصادفی، نباید فکر کنید که ثابت شده است که ما نورد استریم ۱ و نورد استریم ۲ را منفجر کردیم. درگیر سیاست داخلی نشوید، کاری انجام ندهید، فقط در مورد بیگانگان فکر کنید که آیا یا در معرض جاسوسی نامرئی و حملات دیگر، چه از طرف روسیه یا چین هستیم. در عین حال ، آنها حیله گرانه می گویند که این امکان وجود دارد که تعداد زیادی از مراکز تحقیقاتی شرکت های خصوصی از اشیاء پرنده مختلف برای اهداف علمی استفاده کنند.

به گفته وی، با توجه به این واقعیت که مقامات گزینه های مختلفی از احتمالات را از بیگانگان تا تحقیقات نشان داده اند، سعی می کنند موضوعات عذاب آور واقعی را برای ایالات متحده پنهان کنند.

رتبه آمریکا جایی برای پایین‌تر رفتن ندارد

پاولوویچ رفتار و اظهارات مقامات غربی را یک شکست واقعی می داند. او به عنوان مثال به اعتراف دروغ آنها در مورد هدف واقعی توافقات مینسک اشاره می کند، در حالی که همزمان از کسی انتظار دارد که به طور جدی با آنها مذاکره کند. برای بقیه جهان، این مانند یک سیرک است که به دلایلی که ما درک نمی کنیم، هنوز در افکار عمومی ایالات متحده کار می کند. و این همه افکار عمومی برای ما که خارج از این مدل فرهنگی هستیم بیشتر و بیشتر می شود. ما هیچ کدام از اینها را نمی فهمیم. چطور ممکن است که مردم به جای پرداختن به مسائل حیاتی، این گونه واکنش نشان دهند و این چرندیات را جدی بگیرند؟

“آنها معتقدند که یک سیستم سیاسی دارند، اما در واقع همه تصمیمات توسط بالاترین سرمایه مالی گرفته می شود. بخش عظیمی از جامعه آمریکا این را نمی بینند. یک قسمت می بیند، اما کوچک است. آنها با رفتار وحشیانه امپریالیستی نسبت به سایرین در جهان مشکلی ندارند. اما خوشبختانه شش و نیم میلیارد نفر خارج از “غرب جمعی” به خوبی درک می کنند، توسعه می یابند، همکاری می کنند و خطر ناشی از غرب را درک می کنند.

┄┅┅┅┅❀🇮🇷❀┅┅┅┅┄

Marada news, Movies and views


🔘

🆔 مردّا را در ایتا دنبال کنید:

🔰


https://eitaa.com/marada

🚧گروه جهادی مطالبه گری مردّا

📡 مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب