اهمیت آموزش سواد رسانه ای در جامعه شهروندی؛

هویت انقلاب اسلامی با جهاد تبیین آشکار می شود

مردّا Marada / ملت آگاه ایران با شایستگی توانست در مقابل هجمه های دروغین و واهی رسانه ای دشمن چهره سربلندی از خود نشان دهد.

به گزارش “دیدبان رسانه ای انقلاب” به نقل از سخن نیوز؛ چهاردهمین یادواره شهدای دانشگاه با حضور سردارعبدالله ضیغمی جانشین فرمانده قرارگاه رسانه ‌ای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور، دکتر سیدعلی مظفرپور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بابل ، سردار مسلمی فرمانده سپاه استان مازندران ، سرهنگ بابایی فرمانده سپاه شهرستان بابل ، حجت الاسلام نیکزاد  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ، خانواده شهدا ، اساتید ، کارکنان و دانشجویان در مسجد امام علی (ع) دانشگاه برگزار شد.

 

دراین یادواره جانشین فرمانده قرارگاه رسانه ‌ای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور با بیان اینکه بیش از ۴۸رسانه معاند دنیا همگام با سلبریتی های خارج نشین و غرب زده با تمام ظرفیت ها در جهت براندازی نظام دینی کشورمان به تکاپو افتادند ، گفت : گرچه شیاطین در شگردهای مختلف حتی با شوکر الکتریکی در یک هدف مشترک جهت نبرد بزرگ ، برای پیاده کردن اهداف شوم خود وحشیانه وارد عمل شدند ، ولی این طرح پلیدی با نگاه هوشمندانه مقام معظم رهبری با عنوان گام دوم انقلاب در نگاه مقاومت ورزی ملت با بصیرت در خلق تمدن بزرگ اسلامی ناکام ماندند.

سردار عبدالله ضیغمی همچنین با اشاره به اهداف شوم دشمنان در حوادث اغتشاشات اخیر کشور گفت: شیاطین دنیا ازهمان بدو پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران تاکنون جهت حذف این نظام دینی بارها بصورت سخت افزاری و نرم افزاری مقابل این ملت سلحشور و با بصیرت صف ارایی کردند ، نتیجه نگرفتند .

 وی ضمن تاکید به جایگاه و منزلت انقلاب اسلامی در جامعه بشری گفت : به ملت ایران ، بخصوص به جوانان آگاه و فهیم تاکید می کنم انقلاب اسلامی به سرعت در مسیر اهداف بزرگ آرمانی خویش پیش می رود و نزدیک ، نزدیک تر می شود ، اما شماها نگذارید رسانه های مجازی بیگانگان با انباشتی از محتواهای دروغین و پوشالی ، در بین افکارعمومی شکاف ایجاد کند.

 جانشین فرمانده قرارگاه رسانه ‌ای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور درخصوص فعال شدن جریان نفوذ در کشور گفت: با اینکه این جریان نفوذی بصورت متمرکز با سرویس های اطلاعاتی بخشی از سناریوها را به سمت دشمن هدایت می کردند اما با هوشمندی مقام معظم رهبری و وفاداری ملت بیدار و آگاه تمام خواسته های پلید این جمعیت اندک فریب خورده  به سیاه چال تاریخ انداخته شد. و دشمن هم متوجه شد شیطنت انان در مقابل مقاومت ملت ایران در حرکت جهاد تبیین نتیجه ندارد.

وی در خصوص تلاش جهاد تبیین گفت : جهاد تبیین در صدد رونمایی پرده حقایق انقلاب در مقابل دیدگان جوانان جهت کشف و درک فهم درست از اهداف آرمانخواهی ملت است اما دشمن در صدد کنارزدن جهاد تبیین است.

این مسول رسانه ای در کشور همچنین افزود: یکی از حربه های دشمن جهت مقابله با  جهاد تبیین ، ضربه زدن به ایمان و تقوا و باورهای دینی و عقیدتی ملت انقلابی بود که این ملت آگاه با شایستگی توانست در مقابل هجمه های دروغین و واهی رسانه ای دشمن چهره سربلندی داشته باشد.

 

وی در پایان در خصوص اهمیت آموزش سواد رسانه ای در جامعه شهروندی گفت : بایستی به آموزش سواد رسانه ای در جامعه شهروندی توجه ویزه ای داشت تا دستاوردهای این انقلاب به نسل جوان و نوجوان بصورت شفاف و آشکار و دارای شناسنامه هویتی شود .

 

┄┅┅┅┅❀🇮🇷❀┅┅┅┅┄

Marada news, Movies and views


🔘

🆔 مردّا را در ایتا دنبال کنید:

🔰


https://eitaa.com/marada

🚧گروه جهادی مطالبه گری مردّا

📡 مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب