هفته دفاع مقدس

تکریم سراسری از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و جبهه مقاومت

در آستانه هفته دفاع مقدس، جمعی از فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس و خانواده‌های شهدا در قالب همایش سراسری تجلیل از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت که در کل کشور برگزار گردید با محوریت استانی، در سالن الغدیر سپاه کربلا مازندران شهر ساری برگزار گردید.

به گزارش مردّا به نقل از خبرنگار اعزامی مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب از ساری؛ روز چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱، طی مراسمی که در سالن الغدیر سپاه کربلا مازندران برگزار گردید، از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت تجلیل شد.

 

در این آئین گردهمایی بزرگ خانواده های شهدا و پیشکسوتان جبهه مقاومت و دفاع مقدس استان، نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و فرماندهی سپاه کربلا حضور داشتند و در قالب یک برنامه سراسری کشوری از میان یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت نسبت به پیشکسوتان و خانواده های شهدا، ایثارگر و رزمندگان دفاع مقدس و مقاومت استان مازندران تجلیل و تکریم به عمل آمد.

 

این مراسم در اقصی نقاط کشور نیز از طریق ارتباط تصویری با همه مراکز استان‌ها و به شکل سراسری در کل کشور با ایراد سخنانی رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای همراه بود که به شکل ویدئو کنفرانس حاضرین به فرمایشات معظم له گوش جان فرا دادند.

در حاشیه این مراسم و به همت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه کربلا مازندران از ۳۰ کتاب مکتوب و ۲۰ کتاب صوتی رونمایی شد.