مدودف: دشمنان روسیه و دنباله روهای آنها هرگز بخشیده نخواهند شد؛

هدیه سال نو روسیه به کشورهای عضو ناتو

مدودف، ورود ناو "دریاسالار گورشکوف" با موشک های ابر صوت "زیرکان" را هدیه ای برای سال جدید ناتو خواند.

به گزارش “دیدبان رسانه ای انقلاب” به نقل از اسپوتنیک، دیمیتری مدودف، معاون رئیس شورای امنیت روسیه معتقد است که ورود ناو چند منظوره “ دریاسالار گورشکوف با موشک های ابر صوت ” زیرکان ” هر کسی را که تهدیدی مستقیم برای روسیه باشد، متوقف می کند.

این سیاستمدار روز پنجشنبه در کانال تلگرامی خود نوشت: “هدیه اصلی سال نو با مهمات موشک‌ های “زیرکان” دیروز عازم سواحل کشورهای ناتو شد. برد این موشک ها هزار کیلومتر است ومی تواند با سرعت نه برابر صوت پرواز کند و با امکان استفاده از هر کلاهکی با تضمین بر هر دفاع موشکی غلبه می کند. بگذارید در جایی ۱۰۰ مایلی از ساحل، نزدیک‌ تر به رودخانه پوتوماک بایستد. پس خوشحالی کنید! این هر کسی را که تهدیدی مستقیم برای روسیه و متحدان ما باشد، متوقف می‌کند.”

مدودف تأکید کرد که دشمنان روسیه و “دنباله روهای” آنها “هرگز بخشیده نخواهند شد”. “ما با شما به زبان زور صحبت خواهیم کرد، حالا که زبان دیگری نمی فهمید. و سلاح های مدرن تری تولید می کنیم. مردار نازی را که در قرن بیست و یکم به دنیا آورده اید، در هم می کوبیم. به ازای هر شهروند کشته شده در کشورمان از هر جنایتکاری انتقام می گیریم. “

 

🔘

🆔 مردّا را در ایتا دنبال کنید:

🔰


https://eitaa.com/marada

🚧گروه جهادی مطالبه گری مردّا