همزمان با اطلاعیه‌ سپاه درباره شهادت «سید رضی موسوی» در سوریه؛

شهادت سردار سید رضی موسوی پیام فرمانده سپاه کربلا را در پی داشت

رسانه MARADA در پی اطلاعیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره شهادت سردار سید رضی موسوی، پیام سردار سیاوش مسلمی، فرمانده سپاه کربلا مازندران را منتشر می نماید.

به گزارش دیدبان انقلاب؛ سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا در پیامی شهادت سردار سیدرضی موسوی، از مستشاران نظامی باسابقه سپاه در سوریه را تبریک و تسلیت گفت.

 

در متن پیام فرمانده سپاه کربلا آمده است؛

 

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا ؛ سوره احزاب آیه ۲۳

 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ، شهادت سردار سید رضی موسوی آن فرمانده پرافتخار و خستگی ناپذیر سپاه اسلام به دست رژیم جنایتکار و منفور صهیونیستی نشان از جایگاه والا و خدمات شایسته ، بی نظیر و ماندگار این همرزم و همسنگر سردار دلها در محور مقاومت ، از جمله در بیداری و انتقال فرهنگ ایستادگی و ظلم ستیزی به کشور های منطقه و ملل آزادی خواه جهان برای شکستن هیمنه پوشالی و زوال استکبار جهانی دارد.

 

بی شک اقدامات و فعالیت های خالصانه ، بی وقفه و اثرگذار این یار دیرین و همسنگر سیدالشهدای جبهه مقاومت الگویی کارآمد برای تربیت و پرورش مجاهدین جوان و انقلابی در پیمودن مسیر های سخت اما روشن پیروزی خواهد بود‌.

 

اینجانب بار دیگر از طرف همه پاسداران و بسیجیان خط شکن سپاه کربلا و نیز آحاد مردمان علوی استان مازندران شهادت این سردار خوشنام اسلام را خدمت فرمانده معظم کل قوا مد ظله العالی، همسنگران، بستگان و خانواده معظم این مجاهد نستوه، تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

 

 

پی نوشت ها : 

 

🔴اطلاعیه‌ سپاه درباره شهادت «سید رضی موسوی» در سوریه

🔹متن اطلاعیه به این شرح است:

🔹به آگاهی ملت شریف و قهرمان ایران می‌رساند ساعاتی قبل در حمله موشکی جنایتکارانه رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی به دمشق «سردار سرتیپ پاسدار سید رضی موسوی» از مستشاران نظامی باسابقه سپاه در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

🔹وی از همرزمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و مسئول پشتیبانی جبهه مقاومت در سوریه بود.

🔹با تبریک و تسلیت شهادت این سردار عالیقدر به خانواده معظم و آحاد فرماندهان و رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی، تاکید می شود بی تردید رژیم غاصب و متوحش صهیونیستی تاوان این جنایت را خواهد پرداخت.

🔹اطلاعات بیشتر متعاقباً به استحضار ملت عظیم‌الشأن ایران رسانده خواهد شد.

 

 

🔴 ردپای نفوذی ها در شهادت شهید سید رضی موسوی / انتقام می گیریم

♦️ ساعت ۴:۲۰ بعد از ظهر امروز منزل سید رضی موسوی معروف به سید رضی از مستشاران باسابقه سپاه قدس که در حوزه پشتیبانی از محور مقاومت در سوریه فعالیت داشت در منطقه زینبیه درحومه دمشق با سه موشک رژیم صهیونیستی هدف قرارگرفته و ساختمان تخریب وایشان به شهادت می رسد.

🔴 رژیم صهیونیستی، هفته گذشت هم همین مکان را به گمان اینکه شهید موسوی در آنجا حضور دارد هدف گرفته بود ولی ایشان در آن مکان نبود؛ اما این بار به واسطه جاسوس‌هایی که داشتند، توانستند مکان دقیق حضورش را شناسایی کنند.

🔺 اطلاعاتی وجود دارد که نشان می دهد اجرای اقدام جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در ترور شهید موسوی با استفاده از فناوری های الکترونیک پیشرفته انگلیسی و آمریکایی انجام شده و این جنایت در واقع جنایت ترکیبی رژیم صهیونیستی با پوشش انگلیسی-آمریکایی است.

♦️ پاسخ ایران به جنایت فجیع رژیم صهیونیستی غیرعلنی خواهد بود و در مدت زمان کوتاهی اجرایی خواهد شد.آنها می دانند که ایران در پاسخگویی به این جنایات دست بالا را دارد.

🔴 روابط‌ عمومی سپاه در اطلاعیه‌ای با تبریک و تسلیت شهادت سردار شهید سید رضی موسوی در سوریه اعلام کرد که بی‌تردید رژیم غاصب و متوحش صهیونیستی تاوان این جنایت را خواهد پرداخت؛

♦️ ارتش «اسرائیل» برای پاسخ احتمالی سپاه پاسداران به ترور شهید «سید رضی موسوی» در زینبیه دمشق به حالت آماده‌باش در آمده است.

 

🔹گزارش سال گذشته شبکه اسرائیلی از اهمیت شهید سیدرضی | شبکه ۱۴ در ۴ ژولای ۲۰۲۲:
🔻سیدرضی رابط ایران در سوریه، مدیر دفتر رابط بین دمشق و تهران است / او به عنوان مغز متفکر، جابجایی تجهیزات به انبارهای مهمات در سوریه یا به حزب الله لبنان را در منطقه دمشق انجام می دهد/ مغز متفکری که برای اسرائیل بسیار تهدید کننده است.
امروزروزنامه اسرائیلی «یدیعوت احرونوت»: فرمانده ارشد ایرانی پیش از کشته شدن او به همراه دو تن از دستیارانش و افسرانی از سپاه پاسداران ایران در دمشق، با فرماندهان گروه‌های شبه‌نظامی در عراق و سوریه دیدار کرده بود و قرار بود در چارچوب ماموریت خود به لبنان سفر کند.
✅️امروز بعداز شهادت سردا رشهید سید رضی موسوی؛
آماده‌باش ارتش اشغالگر برای پاسخ احتمالی سپاه به ترور شهید موسوی
⭕️براساس این نوشته هاواینکه ارتش رژیم صهیونیستی در آماده باش است، معلوم است که رژیم صهیونیستی از وجود این سردار بزرگ وهمرزم سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی،دراوج وحشت بوده و به دنبال فرصتی برای به شهادت رساندن ایشان بوده است،آنها حتما پاسخ دندان شکنی از سپاه اسلام وجبهه مقاومت دریافت خواهند کرد،صهیونیستها می خواهند جمهوری اسلامی را وارد جنگ کنند اما کور خوانده اند،ضمن اینکه منتظر دریافت ضربات مهلک باشندحتما به هدف شومشان نخواهند رسید.
مدیریت بی نظیردینی ولی معظم فقیه امام خامنه ای(مدظله العالی) بر جبهه مقاومت درمنطقه غرب آسیا وامت اسلامی خیلی فراتر ازسطح شعور وتحلیل صهیونیستها وحامیان آنهاست. سربازان ولایت تو دهنی محکمی به صهیو نیستها خواهند زد.

 

 

دیدبان انقلاب

🔻

گروه جهادی مطالبه گری و امید آفرینی

🔻

Demanding & create hope is our identity 🟥

🟥 مطالبه گری و امید آفرینی، هویت ما است

🔻

MARADANEWS AGENCY