به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛

همه ماهیت وجودی سپاه پاسداران وقف دفاع از مستضعفین عالم است / بیانیه سالروز تاسیس سپاه پاسداران

رسانه MARADA ضمن تبریک و تهنیت محضر فرماندهان و پاسداران حماسه ساز و حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی در سپاه کربلا و بويژه خط شکنان ظفرمند و سرافراز لشکر 25 کربلا، به میمنت سالروز تشکیل سپاه مقتدر پاسداران انقلاب اسلامی، بیانیه صادره از سوی سپاه کربلا استان مازندران را بازنشر می نماید.

به گزارش دیدبان انقلاب به نقل از روابط عمومی سپاه کربلا؛ سپاه کربلا استان مازندران به مناسبت ۲ اردیبهشت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانه ای را صادر کرد.

 

در متن بیانیه آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

چیزی که برای سپاه معیّن شده، مأموریت بسیار مهمی است که با آن حقیقتاً سپاه پشتوانه‌ی انقلاب و حفظ کشور است. “حضرت امام خامنه ای مدظله العالی ۲۹ / ۶ / ۱۳۶۹ “

 

فرمان تاریخی امام خمینی ره مبنی بر تشکیل نهاد مقدس سپاه پاسداران آنهم در فاصله ای کوتاه بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نقطه ی عطفی در تاریخ پر افتخارایران و فراتر از آن در معادلات سیاسی جهان بود.

 

حال که بیش از ۴ دهه از عمر بابرکت این انقلاب می گذرد ، جنبه های مختلف این فرمان حکیمانه و مدبرانه معمار کبیر انقلاب اسلامی بر همگان نمایان شده است ، آنگاه که انقلابی با معیار و اهداف برپایی تمدن نوین و حکومت عدل الهی در مقابله با فتنه های مستکبرین و شیاطین عالم نیازمند نگهبان و حافظی مخلص ، متعهد و کارآمد بود تا اهدافش را محقق کند این امر خطیر با تشکیل سپاه به این نهاد مقدس سپرده شد.

 

امروز سپاه پاسداران مطابق با هویت و ماهیتش همه وجودش را وقف آرمان های الهی ، مردم و مستضعفین عالم کرده و در این مسیر و حفظ و پاسبانی از عزت و آسایش مردم تا پای جان ایستاده و هیچ دریغی از بذل جان نداشته و ندارد.

 

نهاد مقدس سپاه پاسداران برای حفظ انقلاب و نگهبانی از دستاوردهای آن با توکل به خدا و اطاعات و سرلوحه قراردادن فرامین فرمانده معظم کل قوا مدظله العالی در عرصه های مختلف و متنوعی ایجاد قدرت نرم ، سخت و نیمه سخت کرده که توان موشکی و پهپادی بارزترین آن بوده ؛ پیشرفت هایی که با باور به توانمندی ها درونی امروز مایه عزت ، سربلندی ، اقتدار و افتخار نه تنها ایرانی ها بلکه همه آزادگان جهان شده است.

 

حال باید گفت آیه ای وَأَعِدُّوا لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّهٍ “سوره انفال آیه۶۰” تنها بر سینه های سبزپوشان حریم ولایت حک نشده بلکه تبدیل به اندیشه و اعتقادی راسخ برای پیشروندگی و پیشبرندگی انقلاب و تحقق ایرانی قوی شده است آنگاهی که هر تجاوز و اشتباه محاسباتی علیه ملت با سیلی های بزرگی و جبران ناپذیری پاسخ داده می شود که آخرین آن تنبیه رژیم متجاوز و جعلی صهیونیستی در عملیات غرورآفرین وعده صادق بوده است.

 

سپاه کربلا استان مازندران در سالروز تشکیل سپاه بار دیگر اعلام می دارد ، برای هویتش یعنی حفظ و گسترش انقلاب و پاسداری از عزت و اقتدار مردم ، همیشه آماده و تا آخرین نفس در میدان های مختلف از نظامی تا سازندگی و محرومیت زدایی ایستاده است ، و از خونی تا خاکی شدن پیراهنش را در راه دفاع از انقلاب و مردم، افتخاری بزرگ و ابدی برای خود می داند و این اطمینان و امید را دارد که این طوفان الاقصی ها و وعده های صادق به پاشده نویدبخش قریب بودن همان پیروزی بزرگ جهان اسلام یعنی آزادی قدس شریف است انشالله

سپاه کربلا استان مازندران ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

 

 

پیام سپاه کربلا به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی