سخنگوی سپاه کربلا:

عروج شهادت گونه حافظ امنیت حامد لزر غلامی

رسانه MARADA از عروج شهادت گونه بسیجی حافظ امنیت در شهر شیرود شهرستان تنکابن، گزارش می دهد.

به گزارش “دیدبان انقلاب”؛ سرهنگ علی ابراهیمی گتابی، سخنگوی سپاه کربلا، صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران در ساری ضمن تسلیت ایام عزاداری و اسارت آل الله از عروج شهادت گونه بسیجی حافظ امنیت «حامد لزر غلامی» اهل شیرود تنکابن خبر داد و گفت: در بامداد امروز (سه شنبه ۲۴ مرداد ماه) برادر بسیجی حامد لزر غلامی از بسیجیان حوزه امام علی(ع) شهر شیرود در قالب تور ایست و بازرسی که با مجوز شورای تامین شهرستان اقدام شده بود در جهت تامین امنیت مردم، بوسیله یک خودروی سواری مشکوک زیر گرفته شد که به دلیل شدت جراحات وارده دعوت حق را لبیک گفت.

 

مسئول روابط عمومی سپاه کربلا به تشریح این حادثه پرداخت و افزود: این حادثه در مقابل امام زاده سید حسین(ع) شیرود اتفاق افتاد و برادر بسیجی مدافع امنیت حامد لرز غلامی پس از اعلام ایست به خودروی مشکوک و علائم هشدار دهنده، توسط راکب این خودرو زیر گرفته شد و دچار مصدومیت شدید شد.

 

سرهنگ ابراهیمی گتابی اضافه کرد: عوامل اورژانس منطقه فوری این برادر بسیجی را به بیمارستان شهید رجایی تنکابن منتقل کردند اما بدلیل شدت جراحات وارده به ایشان در بیمارستان فوت کرد.

 

سخنگوی سپاه کربلا تصریح کرد: بلافاصله پس از وقوع حادثه، ضارب توسط نیروهای امنیتی دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

 

سرهنگ ابراهیمی در پایان گفت: مردم قدر شناس ایران اسلامی به خوبی می دانند که برای تامین و حفظ امنیت جامعه چه خون هایی ریخته شد و چه شهدایی تقدیم به انقلاب شد.

 

 

بیشتر بخوانید :  

 

تشییع با شکوه پیکر مطهر شهید “سیّد احمد صالحی” / ویدئو

 

اطلاعیه سپاه کربلا در پی شهادت پاسدار مدافع امنیت وجیه الله آذرنگ

 

MARADA

NEWS AGENCY

Demanding & create hope is our identity

🔻

  •  مرکز راهبردی رسانه ای دیدبان انقلاب اسلامی

» گروه جهادی امید آفرینی و مطالبه گری

» اندیشکده حکمرانی هنر و رسانه مردّا