شکست فراخوان 25 شهریور؛

رصد تحرکات گروهک های ضدانقلاب ویژه سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱

رسانه "دیدبان انقلاب" با هدف افشای توطئه های شوم گروهک های ضدانقلاب و سرویسهای جاسوسی دول متخاصم، ضمن رصد تحرکات جبهه ی معارض با انقلاب اسلامی، آخرین برنامه ریزی معاندین برای سالگرد اغتشاشات سال گذشته را بh نگارش خیمه گاه ولایت بازنشر می نماید.
  • گروهک تروریستی منافقین: مریم رجوی با ارسال پیام به نشست های چند نفره در اروپا به دنبال عرض اندام دیپلماتیک است. دور از انتظار نیست که در تجمع تروریست ها ۲۴ شهریور بروکسل سخنرانی کند. محور سخنرانی اش تحریم مقامات امنیتی ایران است.

 

 

  • ستاد نافرمانی های مدنی ایرانیان – بهروز شادفر : به فرمانداری ها و صدا و سیما حمله کنید. در تهران صدا و سیما را بگیرید.

 

 

  • عبدالغار نقشبندی گروهک تروریستی شرق کشور : مسلح می شویم و خیابان و هر کوچه را سنگری برای آزادی میکنیم.

 

 

  • رضا پهلوی: دفاع مشروع حق طبیعی است. در برابر نیروهای سرکوبگر از خودتان دفاع کنید. باج دادن به ج.ا.ا در سالگرد مهسا توهین به مردم ایران است.

 

  • بی بی سی فارسی با تیتر “بین سطور، براندازی بی خطر” از قول حسین باستانی نوشت: عملکرد جریانات اپوزیسیون تناسب معناداری با ابعاد خیزش سال گذشته نداشت. بعد از یکسال از آن انسجام و هم افزایی اپوزیسیون در مقایسه با شهریور ۱۴۰۱ کمتر شده است.

  • شیرین اردکانی وکیل فرانسوی و عضو انجمن عدالت ایران: سه شکایت از سردار سلامی و سردار قاآنی و حجه الاسلام خطیب در دادستانی پاریس ثبت شده است. او در دادگاه به سخنان وزیر اطلاعات اشاره کرده که گفته: “هر کس در اغتشاشات نقش داشته باشد در هرکجای جهان، مجازات خواهد شد.”

  • اتحادیه ملی برای دموکراسی در ایران NUFDI : برپایی نمایشگاه شکوفه های شجاعت در در محل کنگره آمریکا برای تحریک نمایندگان آمریکا و تصویب “قانون مهسا امینی” به موجب این طرح مقامات ارشد ایران با برچسب نقض حقوق بشر تحریم شدند.

  • علی ابراهیم زاده همکار مسیح علی نژاد: رضا پهلوی تبدیل به یک فرقه شده و می خواهد ایران را به ۵۰ سال قبل برگرداند. ابراهیم زاده شکست فراخوان ۲۵ شهریور را پیش پیش به نام رضا پهلوی زد. دلیل او اعتراف شهرام ماکویی اسپانسر رضا پهلوی به دروغ اینترنشنال درباره ضربه به جمجه مهسا امینی است.

 

 

برآیند گروهک های ضدانقلاب و اختلافات جدی آنها به تعبیر قرآن کریم، نهایتا منجر به فروپاشی خواهد شد.

خداوند به کسانی که توطئه سیاسی کرده و علیه نظام دینی تلاش می کنند هشدار می دهد که همه شما نابود می شوید.

در سوره مبارکه حشر خداوند متعال خطوط کلی تفکر، حالات و روحیات منافقین را ترسیم می فرماید و بیان می کنند که یهودیان به امید منافقین بودند که لشکر عظیمی را تشکیل دهند. منافقین نه تنها به یهودیان کمک نکردند حتی از خانه های خود خارج هم نشدند.

 

خداوند وعده می دهد که مؤمنین چون قلبشان به ملکوت و امر الهی متصل است آنها را قوی می کنیم و نظام قدرت بیشتری پیدا خواهد کرد و منافقین و کفار و دشمنان نظام نابود خواهند شد.

 

 

یکسال از فتنه مهسا امینی گذشت، گروهک تروریستی منافقین در محاصره پلیس آلبانی ضرب و شتم شد.

گروهک تروریستی کومله و پژاک و رگه های شبیه به آن در غرب کشور با اولتیماتوم نظام مقدس ج.ا.ا مجبورند تا ۲۸ شهریور با دستان خودشان مقرهای تروریستی را منفجر کنند تا اطلاعاتی از داشته های فنی و اطلاعاتی به دست حشد الشعبی نیفتد.

سلطنت طلبان و لیبرالها به جان هم افتادهاند و همدیگر را به دزدی متهم می کنند.

شبکه اینترنشنال یکی پس از دیگری استعفاء می دهند و بی بی سی فارسی در مقاله ای به قلم حسین باستانی، شکست اپوزیسیون را به دلیل ناتوانی رهبری خارج کشور عنوان می کند.

 

پارلمان اروپا به روش های متقلبانه منافقین در سوء استفاده از سیاست مداران اروپایی اعتراض می کند و دولت آمریکا در آستانه سالگرد اغتشاشات وارد مذاکره با ایران می شود و پیام آن به جریانات سیاسی خارج کشور این است که روی توان شما حساب نمی کنیم.

 

هسته های داخلی که از گروهک های تروریستی خط می گیرند شناسایی و دستگیر شدند و توان اطلاعاتی دستگاه های امنیتی ج.ا.ا ارتقاء یافت.

ویلیام برنز رییس سیا به اعضای کنگره قول داده بود طالبان را تهدیدی علیه ایران کند و امروز طالبان علیه تروریسم با ایران همکاری میکند.

وعد الله لا یخلف الله وعده (سوره روم آیه مبارکه ۶)

 

اندیشه فاطمی، علمدار جریان فکری حکومت اسلامی است

 

بی شرف کیست؟

 

🔻

مرکز راهبردی دیدبان انقلاب

🔻

گروه جهادی مطالبه گری و امید آفرینی

اندیشکده تحریک فکر مردّا

🔻

Demanding & create hope is our identity 🟥🟥 مطالبه گری و امید آفرینی، هویت ما است 

🔻

MARADA NEWS AGENCY