نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی عنوان داشت:

از طرح هادی بالاهولار تا پروژه آبرسانی ساری و میاندورود / افتتاح ۱۰ کلان پروژه شهر ساری تا سال آینده

مردّا Marada / علی بابایی کارنامی در حالی که کلنگ طرح هادی در روستای بالاهولار را بر زمین می نشاند از در راه بودن افتتاح پروژه های بر زمین مانده در مرکز مازندران خبر داد.

به گزارش “دیدبان رسانه ای انقلاب”؛ همزمان با چهل و چهارمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم کلنگ زنی طرح هادی روستای بالاهولار، با حضور دهیار و تنی چند از مقامات محلی، هادیان بخشدار، جمالی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ساری و علی بابایی کارنامی، نماینده مردم شریف شهرستان های ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، روز ۲۲ بهمن ماه در این روستای زیبا برگزار گردید.

سیاست مشارکت گیری از اهالی، دستورکار بنیاد مسکن در اجرای پروژه های جدید

علی بابایی کارنامی در مراسم کلنگ زنی پروژه طرح هادی روستای بالاهولار که از توابع بخش کلیجان رستاق شهرستان ساری می باشد حضور بهم رسانید و در گفتگویی با خبرنگار اعزامی مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب ضمن آرزوی افتتاح تمام پروژه های بر زمین مانده شهرستان ساری اظهار داشت: با توجه به اینکه مدتها از مصوبه طرح هادی روستای بالاهولار می گذرد، عزم همکانی بر آن است تا در کنار مشارکت اهالی، دست به دست هم دهیم و بنده هم حمایت خواهم کرد تا ضمن اجرا به امید خدا ظرف چهار ماه آینده این طرح به سرانجام برسد.

 

بابایی کارنامی در ادامه ضمن اشاره به توقعات به حق مردم شهرستان ساری در خصوص سروسامان دادن به پروژه های معوق افزود: طی هماهنگی ها و نشست های که با استاندار محترم، فرماندار محترم، دیگر نمایندگان محترم و همه عزیزان دست اندرکار و مسئولین استانی و شهرستانی صورت گرفته است، عزم آن داریم که تا دهه فجر سال بعد تعداد ۱۰ پروژه از طرح های بر زمین مانده مرکز استان را به پایان برسانیم و افتتاح نماییم.

 

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: از آنجمله می توان از پروژه میدان بار ساری یاد کرد که چند روز پیش افتتاحیه آن را شاهد بودیم.

 

وی در ادامه به پروژه های جاده تاکام، زباله سوز ساری، پل فرح آباد و همچنین پروژه ها و طرح های هادی روستایی اشاره کرد که در دست اجرا جهت بهره برداری تا یک سال آینده هستند و افزود: در خصوص تأمین اعتبار بهینه سازی پروژه راه ساری – تاکام – کیاسر – سمنان که پروژه ای است ۱۴ تا ۱۵ ساله و آرزوی چندین ساله مردم این مناطق بوده است تا به امروز هر آنچه از دستمان بر می آمده انجام داده ایم و چیزی که باقی مانده است تنها کارهای اجرایی مراحل پایانی این طرح است.

 

بابایی کارنامی ضمن اشاره به رو به پایان بودن پروژه بیمارستان ۴۴۰ تختخوابی آیت الله طبرسی ساری که تنها مرکز فوق تخصصی هاب شمال کشور است، افزود: از برنامه های در دستور کار ما در سال آیند، تأمین تجهیزات و امکانات شهرداری های مناطق شهری و شهرهای کوچک شهرستان ساری است.

 

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در پایان سخنانش به بالا بردن سرعت مراحل ساخت سد زارم رود اشاره کرد و گفت: رفع ایرادات فنی و منابع آبی سد فریم و همچنین پروژه آبرسانی ساری و میاندورود که با تأمین اعتبار ۳۳۰ میلیاردی در حال پیشرفت مراحل ساخت است از مهمترین برنامه های پیش روی مام در شهرستان ساری هستند که مخزن ۲۰ میلیون متر مکعبی طرح آب رسانی ساری میاندورود در باغ کرمانی طی ۳ ماه آینده افتتاح خواهد شد.

مراسم کلنگ زنی پروژه احداث طرح هادی روستای بالاهولار / تصاویر

┄┅┅┅┅❀🇮🇷❀┅┅┅┅┄

پیشنهاد مرتبط :

  1. همایش نکوداشت هفته مازندران در بالاهولار کلیجان رستاق ساری
  2. بالاهولار تکه ای گم شده از یاقوت سبز شمال ایران

┄┅┅┅┅❀🇮🇷❀┅┅┅┅┄

┄┅┅┅┅❀🇮🇷❀┅┅┅┅┄

Marada news, Movies and views


🔘

🆔 مردّا را در ایتا دنبال کنید:

🔰


https://eitaa.com/marada

🚧گروه جهادی مطالبه گری مردّا

📡 مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب