همزمان با سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی؛

تولید مستند تلویزیونی “همرزم” با محوریت همرزم مازندرانی سردار دلها

همزمان با سومین سالروز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، مستند تلویزیونی «همرزم» از سوی مرکز نیکوکاری رسانه‌ای سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی در مازندران تولید شد.

به گزارش “دیدبان رسانه ای انقلاب” از ساری، حسن افشار، مدیرعامل مرکز نیکوکاری رسانه‌ای سردار شهید سلیمانی مازندران با گرامیداشت سالروز شهادت سردار سپهبد حاج «قاسم سلیمانی» و شهدای مقاومت، اظهار داشت: مرکز نیکوکاری رسانه‌ای سردار سلیمانی مازندران در دومین سال فعالیت خود، با هدف معرفی اقدامات نیکوکارانه سردار دل‌ها، قصد داشته تا گامی اساسی در ترویج تبیین فرهنگ مقاومت با مشارکت رسانه ها صورت دهد.

 

وی افزود: به همین منظور، ساخت مستند زندگی سردار شهید «علی‌اکبر میرزایی» همرزم سردار سلیمانی در سپاه ثارالله کرمان از شهرستان بهشهر، پس از دیدار با مادر این شهید والامقام از گلزار شهدای بهشهر آغاز شده و نتیجه آن زیارت مزار شریف شهید سلیمانی و شهدای مقاومت در کرمان و بازدید از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس کرمان بوده است.

 

مدیرعامل مرکز نیکوکاری رسانه‌ای سردار شهید سلیمانی مازندران با تقدیر از نهادهای نظام مهندسی و نظام کاردانی ساختمان برای پشتیبانی در ساخت این مستند تلویزیونی و اعزام گروه فرهنگی رسانه‌ای در معیت مادر شهید میرزایی به استان کرمان، تصریح کرد: نتیجه تلاش قریب به یک‌ساله تیم مستندساز رسانه‌ای و «حسین قربانی» رئیس هیئت مدیره و «کمیل مومنی بادله» و «محمدرضا کرمی» اعضای هیئت مدیره مرکز در مازندران، ساخت دو مستند تلویزیونی به نام «همرزم» و رادیویی «قدمگاه قهرمان» بوده است.

 

وی با بیان اینکه مستند تلویزیونی همرزم در ایام سومین سالروز شهادت سردار دل‌ها از شبکه استانی تبرستان، افق و دیگر شبکه‌های ملی و بین‌المللی پخش خواهد شد، افزود: مستند رادیویی «قدمگاه قهرمان» نیز از رادیو تبرستان و تارنمای شبکه رادیویی مازندران در حال پخش است.

 

این فعال فرهنگی و رسانه‌ای با تقدیر از مدیرکل و معاون سیمای شبکه تبرستان و مستندساز سریال همرزم، از فعالان رسانه‌های مکتوب و مجازی استان خواست تا در نشر ترویج فرهنگ ارزشی مقاومت به نسل جوان اقدام اساسی و جدی‌تری صورت دهند.

 

افشار با بیان اینکه مستند همرزم در واقع به بیان خاطرات مادر سردار شهید میرزایی از حضور سردار دل‌ها در منزل شهید میرزایی و خاطرات شهید میرزایی با سردار سلیمانی حکایت دارد، افزود: حضور مادر سردار شهید میرزایی در کرمان و استقبال خانواده‌های شهدا، جوانان، دانش‌آموزان و دانشجویان نمادی از حضور توصیفی مادر سردار شهید سلیمانی در کرمان بوده است.

 

وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای اکران عمومی مستند همرزم در زادگاه سردار شهید علی‌اکبر میرزایی با حضور مردم و خانواده‌های شهدا طی ماه جاری، تاکید کرد: در تلاش هستیم جشنواره ملی رسانه‌ای «قدمگاه» را با همکاری نهادهای مسئول فرهنگی و اجتماعی مازندران و کرمان برگزار کنیم.

 

افشار از تلاش‌های مسئولان ارشد استانداری مازندران و کرمان از جمله استاندار کرمان، معاون سیاسی و امنیتی استاندار و مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استاندار مازندران، فرماندهان سپاه ثارالله کرمان و مازندران، روسای بسیج رسانه و ورزشکاران مازندران و کرمان و دیگر مسئولان فرهنگی این استان‌ها قدردانی کرد.

🔰

🔻🔺

🔘

🔘

🆔 مردّا را در ایتا دنبال کنید:

🔰


https://eitaa.com/marada

🚧گروه جهادی مطالبه گری مردّا

📡 مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب