روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در میاندورود؛

گرامیداشت ۱۳ آبان در میاندورود با راهپیمایی پر شور مردمی

میاندورود / دیدبان انقلاب / همزمان با سراسر استان مازندران، راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز با حضور دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم میاندورود برگزار شد.

به گزارش مختار جرکانی، خبرنگار دیدبان انقلاب، راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان (۱۴۰۲) مردم میاندورود با شعار محوری «نظم نو جهانی با نسل آرمانی» با حضور مسئولین شهرستانی و اقشار مختلف مردم بویژه دانش جویان و دانش آموزان میاندورودی، با در دست داشتن پلاکاردها و پارچه نوشته‌هایی که روی آنها شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر رژیم کودک‌کش اسراییل درج شده بود، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشتند.

حاضران در این راهپیمایی در حالی که پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی و تصاویری از رهبر کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را در دست داشتند، یکبار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهیدان میهن و جبهه مقاومت بیعت کردند.

شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و مرگ بر اسکتبار، انزجار خود را از هرگونه ظلم و ستم و فریبکاری استکبار جهانی به نمایش گذاشته و جنایات وحشیانه اسراییل غاصب را در فلسطین اشغالی محکوم کردند.

 

میاندورود شاهد راهپیمایی پر شور ۱۳ آبان / عکس

 

 

🔻

مرکز راهبردی دیدبان انقلاب

🔻

گروه جهادی مطالبه گری و امید آفرینی

اندیشکده تحریک فکر مردّا

🔻

Demanding & create hope is our identity 🟥🟥 مطالبه گری و امید آفرینی، هویت ما است 

🔻

MARADA NEWS AGENCY