آخرین گزارش عملکرد، تصمیمات و برنامه های در دستورکار دومین کنگره ملی شهدای استان مازندران

کمیته های تخصصی کنگره شهدای مازندران گرد هم آمدند

رسانه MARADA.IR از اولین جلسه تخصصی کمیته های ۲۱ گانه دومین کنگره ملی ۱۴۵۰۰شهید سرافراز استان مازندران گزارش می دهد.

به گزارش دیدبان انقلاب؛ در جلسه تخصصی کمیته های ۲۱ گانه دومین کنگره ملی ۱۴۵۰۰شهید سرافراز استان مازندران که با حضور سردار مسلمی “فرمانده سپاه کربلا” و معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استانداری و نیز روسای و اعضای کمیته ها برگزار شد، رؤسا و اعضای کمیته های ورزش و جوانان، بانوان و اطلاع رسانی و فضای مجازی، تبلیغات و فضاسازی شهرها و روستاها، تولیدات هنری و رویدادهای فرهنگی، کمیته اقشار و تشکل های مردمی گرد هم آمدند.

 

 

کمیته های تخصصی دومین کنگره ملی شهدای مازندران گرد هم آمدند / عکس

 

اولین نشست تخصصی کمیته های ۲۱ گانه مربوط به کمیته بانوان ، و ورزش و جوانان بود ، در طی این نشست برگزاری اجلاسیه زنان با محوریت جشن ازدواج آسان هزار زوج جوان مازندرانی به همراه اهدای هزار سری جهیزیه و نیز اجلاسیه تخصصی پیشکسوتان و قهرمانان کشتی مازندران در کنار برگزاری مسابقات چهارجانبه فوتبال با حضور تیم های لیگ برتری مورد بحث و هم اندیشی قرار گرفت.

 

جلسه کمیته اطلاع رسانی و فضای مجازی ، دومین نشست تخصصی بود که برگزار شد که علاوه بر بحث و ارزیابی برنامه ها تولیدی و خبری چون ویژه برنامه ستاره خاکی، اخبار ۱۰۰ثانیه و سایت اطلاع رسانی کنگره شهدا بر برنامه ریزی های لازم در راستای اجرای جشنواره رسانه ای ، همایش مدیران روابط عمومی دستگاه ها و فعالان فضای مجازی نیز تاکید شد.

 

در جلسه تخصصی کمیته تبلیغات و فضاسازی شهرها و المان ها ، آخرین روند تبلیغات محیطی شهرها و روستا مورد بحث قرار گرفت.

 

در این جلسه آخرین طرح های فضاسازی محیطی و نیز طرح های مربوط به المان های ورودی شهرها و روستا ارائه و مورد ارزیابی قرار گرفت.

 

اما در نشست کمیته تولیدات هنری و رویدادهای فرهنگی ، آخرین سیر تولید و ساخت محتواهای تولیدی مورد بررسی قرار گرفت.

 

۱ برنامه تلویزیونی، ۲۷ سرود ، ۲۴ تئاتر، ۳۱ فیلم ، ۱ سمفونی ، ۲ بازی رایانه ای ، ۱۰۰ انیمیشن ، ۱۰ برنامه رادیویی ، ۲۷ مستند تلویزیونی، ۲۴ تولید گرافیکی و ۳۱ موشن گرافی در قالب این کمیته در راستای تبیین سیره شهدا هدف گذاری و در حال تولید است.

 

در جلسه بررسی برنامه های کمیته اقشار و تشکل های مردمی دومین کنگره ملی شهدای سرافراز استان مازندران نیز مهمترین مراسمات ، یادواره و برنامه های محوری و استانی اقشار مختلف بیان و هم اندیشی ها و برنامه ریزی های لازم صورت گرفت.

 

 

نشست هم اندیشی کنگره شهدای مازندران با محوریت تولید محتوا

 

 

آئین رونمایی از نشان دومین کنگره شهدای استان مازندران / فیلم و عکس

 

 

شهرداری ها در دومین کنگره ملی شهدای استان مازندران آستین بالا زدند