پایگاه مقاومت بسیج شهید نوروزی ولیکچال؛

سعادت قربان با آئین پنجشنبه های شهدایی در دودانگه ساری

رسانه MARADA از برگزاری هجدهمین آیین پنجشنبه های شهدایی همزمان با روز عرفه و عید قربان در فریم شهر دودانگه ساری گزارش می دهد.

به گزارش “دیدبان رسانه ای انقلاب” از فریم شهر بخش دودانگه شهرستان ساری، در هشتمین روز از تیر ماه سال ۱۴۰۲ ، هجدهمین آئین پنجشنبه های شهدایی در حالی به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج شهید نوروزی ولیکچال برگزار شد که دو مناسبت دینی و انقلابی عید سعید قربان و شهادت شهید مظلوم انقلاب اسلامی دکتر بهشتی و ۷۲ تن را در اجرای برنامه های فرهنگی این آیین در بر داشت.

 

تدابیر فرمانده فرهنگی و جوان پایگاه مقاومت بسیج شهید نوروزی ولیکچال با همدلی و همراهی پیشکسوتان جهاد و شهادت دیار پیشتاز عرصه غیرت و ایمان، با اجرای حرکت خودرویی از کیلومتر ها فاصله بین روستای ولیکچال تا گلزار سه شهید دفاع مقدس در فریم شهر، جلوه ای از اهمیت برنامه فرهنگی مذکور خبر می داد.

 

تلاوت قرآن مجید، سرود جمهوری اسلامی، صلوات خاصه، طرح سوالات مسابقات فرهنگی، روایتگری دفاع مقدس، دفاع از حرم و شهدای منا توسط حجت الاسلام محمدعلی رضا پور (نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی مازندران)، غبار روبی عطر افشانی و فاتحه بر گلزار سه شهید خوشنام دفاع مقدس تدفینی فریم شهر از عناوین برنامه فرهنگی یاد شهدا در دودانگه ساری بشمار رفت.

 

گالری تصاویر :

 

Ⓜ️

 

MARADA

NEWS AGENCY

Demanding & create hope is our identity

🔻

» گروه جهادی امید آفرینی و مطالبه گری

» اندیشکده هنر و رسانه مردّا

 

🔘