شعار مشترک هیات های مذهبی در ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع)

آزادگان عالم درخیمه حسین اند شعار محوری ماه محرم ۱۴۰۳

رسانه MARADA.IR پیام حجت الاسلام محمد مهدی شریف تبار مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران که به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و شهدای کربلا در 17 تیر ماه 1403 صادر گردیده را منتشر می نماید.

به گزارش دیدبان انقلاب؛ حجت الاسلام محمد مهدی شریف تبار مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران، طی پیامی که اول ماه محرم ۱۴۴۶ هجری قمری صادر نمود،  فرارسیدن ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و شهدای کربلا را تسلیت گفت.

 

متن پیام بدین شرح می باشد:

 

خداوند متعال را سپاس که بار دیگر ، روزهای برپایی علم عزای سید الشهدا و یاران با وفایش در جهان برافراشته شده است و چشمان پر از تمنای بشر نیازمند به معرفت حسینی ، به این پرچم ، روشن شد.

امروز که بشر در حیرانی جنایات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیسم جهانی و آمریکای جنایتکار و ایادی غرب و خودفروختگان و دولت های آویزان استکباری ، به سر می برد و فرهنگ قیام و مقاومت حسینی حتی در دانشگاه های آمریکا و اروپا ، خود را نشان داده است ، محرم امسال ، رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است .

 

از یک سو ، متولیان و حاکمان غاصب و خون ریز و بی رحم زمانه که بدون هیچ واهمه ای از قوانین فشل شده و بی خاصیت بین اللملی ، حکم به قتل و کشتار فرزندان ، زنان و کودکان و مردم بی دفاع غزه و رفح می دهند و دنیا بر این قساوت بی سابقه ، گویی کر و لال شده است و از سویی دیگر مردان و زنان و فرندان مبارزی که دل در گرو اسلام محمدی و علوی داده اند و با سلاح ایمان و بهره گیری از فرهنگ مقاومت و سلحشوری قیام حسینی در مقابل این حجم وسیع از جنایت جانانه ایستاده اند ، محرم امسال را بیشتر به واقعیت صحنه های کربلا نزدیک کرده است.

 

شعار محرم امسال با عنوان آزادگان عالم در خیمه حسین اند، بیانگر این مسئله است که محور همه فضایل و ارزشهای بشری در قیام حسینی جمع است و بشر امروز ، فارغ از هر نگرشی در هرکجای عالم ، مدافع آزادگی و حریت است و توان مبارزه با استکبار جهانی در ملت های جهان ، وجود دارد و ان شاالله به زودی طبق فرمایشان امام خامنه ای عزیز که سکاندار و فرمانده اصلی همه ی گروه های مقاومت و بسیاری از آزادگان جهان است ، شاهد گسترش بیشتر فرهنگ مقاومت حسینی در جهان خواهیم بود .

 

سازمان تبلیغات اسلامی مازندران به همراه مجامع وابسته ، ایام الله ماه محرم الحرام حسینی را به همه ملت بزرگ ایران اسلامی و مردم ولایتمدار و عاشق اهل بیت (ع) تسلیت گفته و ضمن خداقوت به همه خادمین عزیز محافل حسینی، از خداوند متعال ، قبولی عزاداری های همه عاشقان و محبان آل الله را مسئلت داریم .

محمد مهدی شریف تبار مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران