اردوگاه شهید جعفرزاده ایستگاه اول اردوهای راهیان نور مازندران در خوزستان؛

مشق ایثار و مقاومت در راهیان نور دانش آموزی مازندران / صوت + عکس

رسانه MARADA از آغاز اردوهای راهیان نور دانش آموزی پسران مازندرانی در بهمن ۱۴۰۲ که با ورود اولین کاروان به استان خوزستان، جهت اسکان و استراحت و نیز شرکت در ویژه برنامه های فرهنگی با استقبال خادمین، وارد اردوگاه شهید جعفرزاده دزفول شدند، گزارش می دهد.

به گزارش دیدبان انقلاب؛ دانش آموزان پسر مازندرانی که در قالب اردوهای راهیان نور و به منظور بازدید و زیارت از یادمان های مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس به جنوب کشور اعزام شده اند، پس از ورود به استان خوزستان، جهت اسکان و استراحت، وارد اردوگاه شهید جعفرزاده دزفول شدند.

این زائرین نوجوان مازندرانی، پس از استقبال خادمین، با حضور در ویژه برنامه ی افتتاحیه اردوهای راهیان نور، آماده ی بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس می شوند.

 

صوت / مصاحبه :

🎙 صوت مصاحبه با سرهنگ روح الله صادقی ” مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا ” در محل اردوگاه شهید جعفرزاده دزفول ( محل اسکان زائرین مازندرانی ) در مورد نحوه و برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی پسران استان مازندران

 

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا از اعزام بیش از هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز پسر از استان مازندران به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد.

سرهنگ پاسدار روح الله صادقی افزود : از ابتدای بهمن امسال که اردوی راهیان نور دانش آموزی استان آغاز شد پیش بینی شده که تا پایان اردو بیش از هزار و ۵۰۰ دانش آموز در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شوند و از مناطق عملیاتی و مظاهر پیشرفت در استان خوزستان و تهران بازدید به عمل بیاورند.

وی اظهار کرد : بازدید از نمایشگاه هوا فضا در تهران که از افتخارات و پیشرفت های ایران اسلامی در حوزه نظامی است و همچنین زیارت حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران در قم از برنامه های پیش بینی شده در این اردو است.

وی با اینکه در ادامه دانش آموزان در اردوگاه شهید جعفرزاده مازندران مستقر خواهند شد اعلام کرد : در دوران دفاع مقدس رزمندگان عزیز ما از مازندران پس از آموزش های لازم در این اردوگاه که آن زمان پادگان بود، عازم مناطق عملیاتی و خطوط مقدم دفاع مقدس می‌شدند.

این مسئول تصریح کرد : پس از استقرار دانش آموزان در این مرکز، برنامه‌های متنوع فرهنگی از جمله محفل شب خاطره گویی با حضور رزمندگان دفاع مقدس و خانواده‌های شهدای بومی دزفول برگزار می‌شود و همچنین در ادامه دانش آموزان از مناطق عملیاتی فتح المبین و هفت تپه ، فکه و شلمچه و اروند رود بازدیدخواهند داشت.

سرهنگ صادقی اظهار کرد : بازدید از سد کرخه که از مظاهر پیشرفت انقلاب اسلامی است از دیگر برنامه ها پیش بینی شده است.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این اردوها گفت : ایجاد بستری برای اینکه دانش آموزان عزیز بتوانند سبک و منش و اخلاق شهدا را بیاموزند و ادامه دهنده راه آنان باشند تا این آینده سازان کشور بتوانند سبک و سیاق شهدا را در خدمت به کشور ایران اسلامی بکار بندد.

 

گالری تصویری :

 

آغاز اردوهای راهیان نور دانش آموزان پسر مازندرانی / اردوگاه شهید جعفرزاده / عکس

 

 

بیشتر بخوانید :

 

 

راهیان نور دانش آموزان دختر استان مازندران / عکس

 

برنامه های اردویی راهیان نور و پیشرفت سپاه کربلا

 

خادمین شهدای مازندرانی به اردوهای راهیان نور اعزام شدند

 

دیدبان انقلاب

گروهی است جهادی و مرکزی است راهبردی رسانه ای

که با محوریت تحریک فکر، امید آفرینی و مطالبه گری که بصورت مستقل و آتش به اختیار فعالیت می نماید.

🔻

MARADA NEWS AGENCY

🔻

Demanding & create hope is our identity 🟥

🟥 مطالبه گری و امید آفرینی، هویت ما است