رئیس کل دادگستری مازندران:

شکرگزاری از نعمت حکومت اسلامی با اجتناب از نواهی و موضع گیری مناسب در زمان فتنه ها امکان پذیر است

گزارش "مردّا" از کارگاه توانمند سازی "حقوق یاران انقلابی" مازندران که با حضور جامعه "بسیج حقوقدانان" در اداره کل دادگستری استان مازندران برگزار گردید.

به گزارش “دیدبان رسانه ای انقلاب” به نقل از روابط عمومی دادگستری مازندران؛ رئیس کل دادگستری استان مازندران در کارگاه “توانمند سازی حقوق یاران انقلابی استان”براهمیت نقش جامعه حقوقدانان در دفاع از نظام ومردم تاکید کرد وگفت:همه ما بعنوان قاضی،کارمند اداری،وکیل،کارشناس حقوقی وضابط دراحقاق حق مردم و جامعه نقش داریم و باید صفات اخلاقی حسنه از جمله خدامحوری؛آخرت گرایی،ولایتمداری و اخلاق گرایی را در خود تقویت کنیم.

به گزارش روابط عمومی دادگستری مازندران،حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق اکبری ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه(سلام الله علیها) و گرامیداشت حماسه ۹ دی اظهارداشت: مردم با بصیرت ایران درموقعیت های مختلف،با حضور وحمایت خود، نقشه های شوم دشمن را نقش برآب کردند وما قدردان همه مردم انقلابی ایران هستیم.

وی افزود: خداوند متعال، نعمت های بی شماری به ما عطا کرده که یکی از مهم ترین این نعمت ها، نعمت برقراری نظام و حکومت اسلامی در ایران است این نظام، نعمت مهم و بزرگی است چون زمینه اجرا و برقراری اوامر خداوند و اجتناب از نواهی را فراهم کرده است مسلما مشکلات و موانع بسیاری وجود دارد اما باید قدردان و شگرگزار این نعمت باشیم و در زمان فتنه ها و مشکلات با اقدام، موضع گیری مناسب یا گاهی سکوت به موقع، قدرشناسی و حمایت خود را نشان دهیم .

رئیس کل دادگستری مازندران، خداشناسی و خدامحوری را از مهم ترین ویژگی ها برشمرد و اظهارداشت: همه ما همواره باید خدا را درامور خود مد نظر داشته باشیم خوف از خدا و دوری از هوای نفس موجب خلوص در کارها و خدمت صادقانه و متعهدانه می شود.

این مقام عالی قضایی با بیان اینکه جامعه حقوقی بر مدار ایمان و عمل صالح ااست که میتواند مدافع حقوق مردم باشدتصریح کرد: جامعه بسیج حقوقدانان باید اخلاق محوری، آراستگی به اخلاق اسلامی دوری از بدگویی، شایعه سازی و شایعه پراکنی را مد نظر قراردهد.

 

وی افزود:مسئولیت پذیر باشیم،در رسیدگی به امور مردم متعهدانه ومسئولانه عمل کنیم به صورتی که اگر مورد سوال قرار گرفتیم پاسخی قاطع،محکم وقانع کننده داشته باشیم و بترسیم از روزی که نتوانیم برای عملکرد خود پاسخی درست وقانع کننده داشته باشیم .

عالی ترین مقام قضایی استان با تاکید بر ولایتمداری و عملکرد جهادی تصریح کرد: خدمت در سایه ولایت را افتخاری بدانیم وفارغ از ساعت اداری وجهادی درخدمت مردم باشیم،حق را بگوییم حتی اگر به ضرر ما باشد و در استیفای حق و حقوق مردم، جامعه و نظام اسلامی، متعهدانه عمل کنیم.

🔺🔻

کارگاه توانمند سازی حقوق یاران انقلابی مازندران / تصاویر

🔰

🔘

 

🔘

🆔 مردّا را در ایتا دنبال کنید:

🔰


https://eitaa.com/marada

🚧گروه جهادی مطالبه گری مردّا

📡 مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب