ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران؛

روحانی آمر به معروف و ناهی از منکر حماسه هزار سنگر را در آمل زنده کرد

مردّا Marada از تکریم مقام آمر به معروف و ناهی از منکر و دلجویی از وی که توسط دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران در جلسه شورای اداری شهرستان آمل انجام شد گزارش می دهد.

به گزارش “دیدبان رسانه ای انقلاب” اختصاصی از آمل، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران: یکی از وظایف اصلی ستاد حمایت قاطعانه از آمران به معروف و ناهیان از منکر بر اساس قانون است و ما این تکلیف قانونی را در عرصه های مختلف و با جدیت دنبال خواهیم کرد.

انتصاب دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان آمل با تجلیل از آمر به معروف همراه شد / تصاویر

شایان ذکر است که آیت الله محمدی لائینی نماینده محترم ولی فقیه در استان مازندران در تماس با حجت الاسلام یعقوبیان امام جمعه محترم آمل، از حرکت روحانی آمر به معروف در آمل و اقدام به موقع و سریع مسئولین این شهرستان در برخورد با کشف حجاب، حمایت کردند.

ایشان با بیان اینکه امروز وضعیت حجاب در جامعه بسیار نگران‌کننده است گفتند: باید با این آسیب اجتماعی، به صورت جدی برخورد شود.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران افزودند: یکی از حماسه‌های ماندگار ملت ایران در شهرستان آمل که بعد از گذشت چندین دهه از آن هم چنان در اذهان به افتخار و شکوه فراوان، یاد می‌شود حماسه ششم بهمن است و آمل همیشه هزارسنگر خواهد ماند.

این واکنش ها در امتداد برخورد قاطعانه آمر به معروف و ناهی از منکر با متصدی داروخانه ای در آمل که مسوول آن اقدام به کشف حجاب و هتک حرمت آمر به معروف کرده بود صورت پذیرفت.

بر اساس گزارشات دریافتی، پیگیری های مردمی در این ارتباط، دستور فوری دادستان شهرستان را به همراه داشت که متعاقب آن پرونده ای تشکیل و برای سیر مراحل قضایی در یکی از شعبات دادگستری مورد بررسی قرار گرفت که با قطعیت یافتن صحت اقدام به کشف حجاب از سوی مسئول داروخانه و واکنش شرارت بار وی در پاسخ به آمر به معروف، مکانی که این تخلف در آن صورت گرفته بود پلمب گردید.

🔘

🆔 مردّا را در ایتا دنبال کنید:

🔰


https://eitaa.com/marada

🚧گروه جهادی مطالبه گری مردّا

📡 مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب