رئیس کل دادگستری استان مازندران :

تعامل و همکاری سپاه و قوه قضائیه به تامین امنیت، اقتدار و آرامش مردم کمک خواهد کرد

مردّا Marada / رئیس کل دادگستری استان مازندران، با حضور در فرماندهی قرارگاه منطقه غدیر و اداره کل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان مازندران فرا رسیدن روز پاسدار را به سردار شالیکار فرماندهی قرارگاه منطقه غدیر درشمال کشور ، سردار ملکی مدیر کل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان مازندران و کلیه سپاهیان استان تبریک گفت؛ همچنین در دیداری دیگر با حضور در مرکز توانبخشی جانبازان امام علی (ع) باتعدادی ازجانبازان استان ملاقات و روز جانباز را به ایشان تبریک گفت.

به گزارش “دیدبان رسانه ای انقلاب” به نقل از روابط عمومی دادگستری مازندران ،حجت السلام والمسمین اکبری را در این دیدارها، حجت الاسلام باقری رئیس محاکم عمومی و انقلاب مرکز استان و معاونین قضایی همراهی کردند.

رئیس کل دادگستری استان در سخنانی به نقش و اهمیت سپاه به عنوان یکی از ارکان مهم انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهارداشت: نقش وچایگاه سپاه برکسی پوشیده نیست وچندان اهمیت دارد که امام راحل (ره) فرمودند “اگر سپاه نبود کشور نبود”،سپاه همواره درهمه صحنه ها و عرصه ها با از خود گذشتگی و رشادت بویژه در مسائل مهم داخلی و خارجی، ایفای نقش کرده است.

وی اهمیت ارتباط و تعامل سپاه با دستگاه قضایی را مورد توجه قرار داد وگفت: دستگاه قضایی با دل وجان درخدمت سپاه است و در گره گشایی ازبرخی مشکلات همکاری لازم را خواهد داشت چرا که نتیجه تعامل و همکاری سپاه و قوه قضائیه به تامین امنیت،اقتدار و آرامش مردم کمک خواهد کرد.

عالی ترین مقام قضایی استان تصریح کرد: سپاهیان درطول دوران دفاع مقدس و دردیگر عرصه ها از هیچ کمکی به حفظ انقلاب و اسلام دریغ نکردند وما قدردان این رشادت ها هستیم.

رئیس کل دادگستری استان و مسئولان قضایی همچنین در مرکز توانبخشی جانبازان امام علی (ع) ساری حضور یافتند و با تعدادی از جانبازان دوران دفاع مقدس دیدار و ضمن تبریک روز جانباز از رشادت ها و فداکاری این جانبازان تقدیر کردند.

تبریک روز پاسدار و روز جانباز از سوی رئیس کل دادگستری مازندران به رزمندگان و پاسداران انقلاب اسلامی

Marada news, Movies and views


🔘

🆔 مردّا را در ایتا دنبال کنید:

🔰


https://eitaa.com/marada

🚧گروه جهادی مطالبه گری مردّا

📡 مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب