عالی ترین مرجع قضایی مازندران؛

اهمیت قضاوت و نقش قضات و کارکنان اداری در تحقق عدالت همراه با تقدیر از جمعی از بازنشستگان قضایی و اداری دادگستری استان مازندران

مردّا Marada / در آئینی با حضور رئیس کل دادگستری استان و مسئولان قضایی از جمعی بازنشستگان قضایی و اداری تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری مازندران،در این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین اکبری در سخنانی با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: برگزاری این مراسم در راستای ارج نهادن به زحمات کارکنانی است که سالها در دستگاه قضایی خدمت کرده و به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند.

وی تاکید کرد: کلیه مسئولین، کارگزاران و کارکنان نظام مقدس جمهوری اسلامی باید خود را مدیون خون شهدا و حافظ ارزش های نظام و انقلاب دانسته و قرار گرفتن در جایگاه رفع مشکلات مراجعین و پاسخ گویی به مردم را نعمتی ارزشمند بدانند.

رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به اهمیت قضاوت ونقش قضات وکارکنان اداری در تحقق عدالت اظهارداشت: قضاوت وبرقراری عدالت بسیار مهم و جایگاه قضاوت بسیار خطیر وحساس است اگر درزمینه های مختلف رعایت عدالت وانصاف نشود حقوق مردم به شکل های مختلف تضییع می شود براین اساس درپرونده های مختلف ودر رسیدگی ها احقاق حق ، اجرای عدالت ودستگیری ازمظلوم باید مدنظر قرارگیرد.

این مقام عالی قضایی ضمن تقدیر از زحمات وخدمات صادقانه ودلسوزانه قضات وکارکنان اداری بازنشسته برای آنان آرزوی سلامتی وموفقیت کرد.

شایان ذکر است در ابتدای جلسه بعد از مولودی خوانی به مناسبت اعیاد شعبانیه سید ناصر احمدی معاون منابع انسانی و فرهنگی دادگستری مازندران به بیان آماری از تعداد قضات و کارمندان بازنشسته پرداخت.

در پایان مراسم نیز با اهدا لوح یادبود از بازنشستگان حاضر درجلسه تقدیر شد.

تقدیر از جمعی از بازنشستگان قضایی و اداری دادگستری استان مازندران / تصاویر

Marada news, Movies and views


🔘

🆔 مردّا را در ایتا دنبال کنید:

🔰


https://eitaa.com/marada

🚧گروه جهادی مطالبه گری مردّا

📡 مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب