دادگستری کل مازندران؛

آزادی‌‎‌ زندانی‌ محکوم ‌به ‌قصاص‌ پس از ۱۱ سال‌ با ‌اخذ ‌رضایت ‌اولیاء دم در شهرستان آمل

مردّا Marada / زندانی ‌محکوم‌ به ‌قصاص‌ نفس ‌در زندان‌ آمل ‌پس ‌ از ۱۱ سال‌ تحمل‌ حبس ‌با رضایت ‌اولیای‌دم ‌از زندان ‌آزاد ‌و به ‌آغوش ‌خانواده‌ خود بازگشت.

به گزارش “دیدبان رسانه ای انقلاب” به نقل از روابط عمومی دادگستری استان مازندران حجت الاسلام و المسلمین اکبری بیان داشت: با عنایت به سیاست های قوه قضائیه مبنی بر کاهش جمعیت کیفری و اخذ رضایت از شاکیان با اقدام شایسته و قابل تحسین اولیای دم یک زندانی محکوم به قصاص نفس پس از ۱۱ سال تحمل حبس از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده باز گشت.

این مقام عالی قضایی استان در ادامه افزود: آموزه‌های دینی ما به ترویج فرهنگ عفو، گذشت و آثار آن تاکید فراوان کرده تا جائی که امیرالمومنین (ع) در حدیثی فرموده اند، لذتی که در بخشش وجود دارد در انتقام نیست.

وی با تحسین کار بسیار ارزشمند اولیای دم در عمل به آیات الهی و قرآن کریم گفت: حلاوت و شیرینی گذشت و بخشش برای هر دو خانواده هست و قطعا صلح و دوستی جای کینه و کدورت را خواهد گرفت که همانا رضایت باری تعالی هم در مصالحه و برادری است.

رئیس کل دادگستری استان همچنین از تلاش های رئیس و دادستان شهرستان آمل، اداره کل زندان استان و اعضای شورای حل اختلاف زندان شهرستان و سایر معتمدین شهر و اقدام ایثارگرانه و بزرگوارانه اولیای دم برای همکاری در رضایت و آزادسازی زندانی محکوم به قصاص تقدیر کرد.

Marada news, Movies and views


🔘

🆔 مردّا را در ایتا دنبال کنید:

🔰


https://eitaa.com/marada

🚧گروه جهادی مطالبه گری مردّا

📡 مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب