رئیس اداره کل دادگستری مازندران در بازدید از دادگاه های تجدید نظر استان؛

محاکم قضایی مازندران، حافظ کرامت و ارزش های انسانی باشند

"مردّا نیوز" / بازدید حجت الاسلام والمسلمین اکبری، رئیس دادگستری کل مازندران از شعب دادگاه های تجدید نظر استان را گزارش می دهد. 

به گزارش “مرکز راهبردی دیدبان انقلاب” از ساری؛ حجت الاسلام والمسلمین اکبری در بازدید از شعب دادگاههای تجدید نظر استان، جلوگیری از اطاله دادرسی‌ در رسیدگی به پرونده ها را مهم عنوان و تصریح کرد: رسیدگی دقیق به پرونده های مسن و تسریع در رسیدگی های قضایی با هدف رفع مشکلات مردم از جمله مواردی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

 

رئیس کل دادگستری استان مازندران همچنین روند رسیدگی به پرونده ها را از نزدیک مورد بررسی قرار داد و با اشاره به اهمیت رسیدگی به پرونده های کثیرالشاکی، خاطرنشان کرد: تسریع در تعیین تکلیف این پرونده ها باید به شکل ویژه مورد توجه واقع شود.

 

حجت الاسلام والمسلمین اکبری در ادامه با پر اهمیت دانستن حفظ کرامت و ارزش های انسانی، بحث تکریم ارباب رجوع را مهم برشمرد و افزود: افزایش میزان رضایتمندی مردم از عملکرد دستگاه قضایی استان از جمله اهدافی است که همکاران محترم باید در خصوص آن اهتمام ویژه ای داشته باشند.

 

وی همچنین با اشاره به کثرت پرونده های وارده به محاکم قضایی مازندران، از تلاش کارکنان قضایی و اداری دادگستری استان مازندران در راستای خدمات رسانی شایسته به مردم شریف استان تقدیر کرد.

 

 

🔻 گالری عکس 🔻  

 

دادگاه های تجدید نظر استان مورد بازدید عالی ترین مقام قضایی مازندران / تصاویر

 

 

 

 

📡 مرکز راهبردی دیدبان انقلاب اسلامی
📚 اندیشکده حکمرانی هنر و رسانه
🚧گروه جهادی مردّا

 

 


Marada news, Movies and views Ⓜ

🔘

 

🆔 مردّا را در ایتا دنبال کنید:🔰