انتصاب در اداره کل دادگستری استان مازندران؛

عباس پوریانی رئیس کل دادگستری مازندران شد

با حضور دادستان کل کشور، "عباس پوریانی" به سمت رئیس کل دادگستری استان مازندران منصوب و از خدمات حجت الاسلام والمسلمین "محمدصادق اکبری" قدردانی شد.

به گزارش دیدبان انقلاب؛ عباس پوریانی در آیین تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری مازندران اظهار کرد: همه ما مدیون خون شهدای گرانقدر هستیم و احترام و اعتبار امروز کشور، مرهون رشادت های شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

 

رئیس کل دادگستری مازندران بر لزوم حفظ کرامت انسانی و حُسن خلق در برخورد با مراجعان تاکید کرد و افزود: اخلاق خوش در خدمت به مردم باید سرلوحه اقدامات کارکنان دادگستری مازندران قرار گیرد.

 

پوریانی خاطرنشان کرد: ان شاء الله با همدلی، همفکری و تفاهم در راستای حل مشکلات موجود در مازندران، امکانات و منابع خدادادی استان به عنوان یک امانت ارزشمند به نسل های بعدی منتقل شود.

 

رئیس کل دادگستری مازندران در بخش دیگری از سخنان خود، از قضاوت به عنوان امری خطیر و حساس یاد کرد و افزود: دستگاه قضایی استان همراه با دستگاه های امنیتی، انتظامی و دستگاه های اجرایی مازندران در راستای خدمت رسانی مطلوب به مردم تلاش خواهد کرد.

 

پوریانی با اشاره به تاکیدات مقام مقام رهبری در راستای حمایت از تولید و اشتغال، اظهار کرد: دستگاه قضایی استان ضمن حمایت از سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در استان، بر بحث امنیت سرمایه گذاری نیز تاکید ویژه ای خواهد داشت.

 

وی همچنین برخورد دستگاه قضایی استان مازندران با مخلان نظم و امنیت را قاطع عنوان کرد و افزود: دستگاه قضایی استان با افرادی که نسبت به تخریب محیط زیست و منابع طبیعی اقدام کنند، برخورد جدی و قانونی خواهد داشت.

 

پوریانی در ادامه برگزاری دیدار چهره به چهره و بدون واسطه با مردم، بازدید میدانی از حوزه های قضایی استان و بررسی روند رسیدگی به پرونده ها با هدف جلوگیری از اطاله دادرسی را از جمله برخی برنامه های مد نظر خود برشمرد.