اکبر فیض، کارشناس کشتی؛

سرمربیگری تیم ملی کشتی، ملک شخصی نیست که هرطور دلتان خواست تصمیم بگیرید

باید توجه داشت که در کشور ما قحط الرجال مربیگری نیست و مربیان شایسته زیادی وجود دارند که به رغم شایستگی بیرون گود قرار دارند و هرگز فرصتی برای عرض اندام نداشته اند.

به گزارش «مردّا» اکبر فیض، از کارشناسان قدیمی کشتی در صفحه شخصی خود نوشت: یکی نیست به سرمربی بگه آقای محترم سرمربیگری ملک شخصی نیست که هرطور دلتان خواست تصمیم گیری کرده و با میل و سلیقه خود تیم را انتصاب کنید.

انگار ایشان یادشان رفته وقتی از آلمان به تهران آمدند محلی از اعراب در کشتی نداشتند اما امروز که اسم و رسمی پیدا کرده اعلام می کند ، من کاری به کسی ندارم و هرطور دلم خواست ترکیب تیم را اعلام می کنم . جالب این که ایشان درحالی اینگونه سخن به زبان می آورند که تا به حال در هیچ باشگاهی فعالیت نداشته وحاصل زحمات مربیان سازننده به نام وی ثبت می شود.

باعث تاسف است به خاطر تصمیمات من درآوردی کم توجهی و پشت خط ماندنهای پی درپی علی ارسلان که در جام باشگاههای جهان استفانک قهرمان المپیک راشکست داد و بارها در کشتی قدرتنمایی کرده، قید کشتی گرفتن را در وطن زد و به تابعیت صربستان درآمده !

باید توجه داشت که در کشور ما قحط الرجال مربیگری نیست و مربیان شایسته زیادی وجود دارند که به رغم شایستگی بیرون گود قرار دارند و هرگز فرصتی برای عرض اندام نداشته اند .

چند سال پیش بود که برای اولین و آخرین بار کشتی فرنگی با سرمربیگری احد پازاج مربی نجیب کشتی فرنگی قهرمان جهان شد اما هرگز منم منم نکرد و به کسی فخر نفروخت !

حرف آخر این که انتظار می رود دست اندرکاران کشتی اجازه ندهند یک مربی به میل و سلیقه خود تیم را انتصاب کرده تا کشتی گیران جوان و پشتوانه ها دلسرد شوند که کشتی یعنی مبارزه رودر رو حریفان و مسابقات انتخابی…