به میزبانی بابلسر برگزار شد

مسابقات کشتی آزاد قهرمانی بسیج استان مازندران

زسانه MARADA.IR از مسابقات کشتی آزاد قهرمانی بسیج استان مازندران که ۲ تیر ۱۴۰۳ به میزبانی شهرستان بابلسر برگزار شد و طی آن شهرستان قائمشهر به مقام نخست دست یافت و شهرستان های جویبار و ساری به ترتیب مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند، گزارشی تصویری منتشر می نماید.

به گزارش دیدبان انقلاب؛ فرمانده سپاه کربلا در حاشیه این مسابقات گفت: سال گذشته توفیقات بسیار خوبی در حوزه بسیج داشته ایم به گونه ای که در مسابقات سیزم جهانی، حداکثر افراد از بسیج کشور بودند و به همین منظور در این دوره استقبال خوبی از مسابقات به عمل آمد.

 

وی افزود: در این دوره از مسابقات که از نظر کیفی و کمی در بهترین وجه ممکن درحال برگزاری است، دویست و چهل نفر از برترین های کشتی در حوزه بسیج شرکت کردند.

 

سردار مسلمی ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه تربیت بدنی و فرمانده سپاه شهرستان بابلسر، هیئت کشتی استان و هیئت های کشتی سراسر استان که در برگزاری این دوره از مسابقات کمک کردند،اظهار کرد: ما شاهد برگزاری مسابقات کشتی آزاد قهرمانی بسیج استان مازندران در بالاترین سطح فنی هستیم که نتیجه تلاش، هماهنگی و هم افزایی همه مسئولان و دست اندرکاران می باشد.

 

وی از انتخاب برترین کشتی گیران برای شرکت در مسابقات پیش رو خبر داد و بیان داشت:در این دوره از مسابقات بهترین افراد در حوزه بسیج از بیست و دو شهرستان حضور پیدا کردند و از بین این افراد برای مسابقات سیزم آسیایی و سیزم جهانی که در پیش رو است، انتخاب خواهند شد ضمن اینکه با بررسی که توسط گروه فنی مسابقات انجام می شود، افراد جهت لیگ دست یک و برتر کشور انتخاب خواهند شد.

 

در پایان این دوره از رقابت ها، شهرستان قائمشهر به مقام نخست دست یافت و شهرستان های جویبار و ساری به ترتیب مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.

 

بابلسر میزبان مسابقات کشتی آزاد قهرمانی بسیج استان مازندران / عکس