اعلام نتایج مسابقات تور جهانی تنیس آسایش ساری؛

هفته نخست رقابت‌های تور جهانی تنیس جوانان در ساری

رسانه MARADA از آخرین روز رقابت‌های تنیس تور جهانی تنیس جوانان که ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در زمین‌های تنیس آسایش ساری برگزار شد تا تکلیف نفرات برتر هفته نخست مشخص شود، گزارشی تصویری ارائه می دهد.

به گزارش دیدبان انقلاب؛ آخرین روز رقابت‌های تنیس تور جهانی تنیس جوانان در زمین‌های تنیس آسایش ساری برگزار شد تا تکلیف نفرات برتر هفته نخست مشخص شود.

 

مراسم اهدای جوایز این مسابقات با حضور علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، حسین دلیری معاون امور ورزش اداره کل، عباد دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان مرکز استان و دریایی و امیرخانلو رئیس و دبیر هیات تنیس استان مازندران برگزار شد.

 

در بخش انفرادی پسران، پارسا اشجاری با نتیجه (۳-۶ و ۱-۶) کیارش حنیفی را برد و قهرمان شد، دانیال مشتاقی‌فر و سام پازوکی نیز مشترکا سوم شدند.

در بخش دختران نیز یاسمن یزدانی با نتیجه (۱-۶ و ۱-۶) هانا سلطانی را مغلوب کرد و عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کرد. کیمیا ثاقب تهرانی و ملینا عباس نیز عنوان سومی مشترک را از آن خود کردند.

در بخش دونفره نیز تیم‌ پارسا اشجاری – کیارش حنیفی با نتیجه ۲-۶ و ۴-۶ از سید مهراد منصوری – بردیا شریفی عبور کردند و در جایگاه نخست ایستادند.

در بخش دختران نیز کیمیا ثاقب تهرانی – یاسمن یزدانی با نتیجه ۲-۶ و ۳-۶ مقابل بایلان از ترکیه – هانا سلطانی به برتری رسیدند و قهرمان شدند.

این مسابقات از یکم اردیبهشت ماه در زمین‌های تنیس آسایش مازندران آغاز و امروز با انجام دیدارهای نهایی به پایان رسید.

سرداوری این دوره از مسابقات بر عهده مجید گلچین سرداور نشان سفید کشورمان بود و امیر مهذب‌نیا مدیریت بازیها را بر عهده داشت.

 

 

پایان هفته نخست رقابت‌های تور جهانی تنیس جوانان در ساری / عکس