آموزش و پرورش ناحیه دو ساری؛

آموزش و پرورش ناحیه دو ساری میزبان دانش آموزان دبستان صمدایی

ساری - مردّا - آموزش های صحیح تربیتی در مدارس و محیط زندگی به دانش آموزان، می‌تواند ضامن بالندگی اخلاقی و اجتماعی آنان باشد.

🔘

به گزارش مردا به نقل از “دیدبان رسانه ای انقلاب” از شهرستان ساری؛ دانش آموزان کلاس چهارم دبستان هیات امنایی مهندس صمدائی، در یک روز خوب و در فضایی کاملا صمیمی با دکتر زین العابدین نوکنده مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه دو ساری ، دیدار و گفتگو کردند.

 

در ابتدای این دیدار ، هریک از دانش آموزان پیشنهادات و مسائل خود را به دکتر نوکنده مدیریت آموزش و پرورش در میان گذاشتند و به سوال مدیریت اداره مبنی بر اینکه اگر شما جای وی بودید بودید برای حوزه آموزش و پرورش چه فعالیت هایی انجام میدادید؟ پاسخ و نظرات خود را ارائه دادند.

 

در ادامه زین العابدین نوکنده پس از شنیدن سرود همگانی حجاب توسط دانش آموزان گفت : آموزش های صحیح تربیتی در مدارس و محیط زندگی به دانش آموزان، می‌تواند ضامن بالندگی اخلاقی و اجتماعی آنان باشد.

 

مقام عالی اداره آموزش و پرورش ناحیه دو مرکز استان مازندران در جمع دانش آموزان دبستان صمدایی از نقش معلمان به عنوان بزرگترین الگو اشاره و بیان داشت: شما عزیزان و دختران من اخلاق، نظم، وقت شناسی، صداقت و ارزش ها را باید از معلمان خود فرا بگیرید و در این راستا باید ضمن مهربانی و رافت، نسبت به ارزشها پایبند و استوار بمانید.

 

در پایان نیز دانش آموزان توسط زین العابدین نوکنده رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه دو ساری مورد تجلیل قرار گرفتند.


آموزش و پرورش ناحیه دو ساری میزبان دانش آموزان دبستان صمدایی / تصاویر