استاندار مازندران در جمع دانش آموزان دهه هشتادی:

تحول اساسی در مازندران با مشارکت جوانان محقق می شود / از جوانان، نخبگان و صاحبان تولیدات دانش بنیان، در یکسال اخیر حمایت کردیم

استاندار مازندران، گفت: اتفاقات بزرگی در این استان در بیش از 4 دهه از حیات انقلاب توسط جوانان و مردم شریف مازندران افتاد ولی مازندران در حال حاضر نیاز به یک تحول اساسی دارد تا بتواند ظرفیت های نهفته را نهادینه کند که این اتفاق جز با مشارکت جوانان استان محقق نخواهد شد. ‎

به گزارش “دیدبان رسانه ای انقلاب” از استانداری مازندران، سید محمود حسینی پور، استاندار مازندران در نشست با دانش آموزان دهه هشتادی با عنوان اینکه نسل امروز اگر در سال ۶۰ حضور داشت بدون شک اتفاقات بزرگی را رقم می زد، خاطرنشان کرد :اول انقلاب ۷ درصد خانم ها در سیستم اداری مشغول بکار بودند ولی امروز ۵۲ درصد در سیستم اداری مشغول به کار هستند که بیانگر رشد و توسعه نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی ادامه داد: روند حرکت جمهوری اسلامی ایران رو به جلو و حاکی از پیشرفت شتابان در حوزه های مختلف است و علیرغم اینکه بزرگترین عملیات سایبری جهان توسط آمریکا و همدستانش طی ۳ ماه اخیر طراحی شد، مانند سایر حملات دیگر با شکست مواجه شد.

استانداری مازندران میزبان اولین نشست گفتمان دهه هشتادی استان / تصاویر

این مسئول اضافه کرد: بسیاری از آن مسائلی که در فضای مجازی مطرح می گردد با فضای واقعی جامعه متفاوت است، لذا دشمن در فضای مجازی تمام توان خودش را گذاشته است تا سه موضوع مدیریت پندار، مدیریت افکار و‌ مدیریت رفتار را در این عملیات سایبری اجرایی کند که در هیچ کدام این موارد موفق نشد چرا که مردم با دشمنان ما همراهی نکردند .

 

حسینی پور افزود: مازندران در بیش از ۴ دهه از حیات ارزشمند انقلاب اسلامی دگرگون و متحول شد و اتفاقات بزرگی در این استان توسط جوانان و مردم شریف مازندران افتاد ولی مازندران در حال حاضر نیاز به یک تحول اساسی دارد تا بتواند ظرفیت های نهفته را نهادینه کند که این اتفاق جز با مشارکت جوانان استان محقق نخواهد شد.

 

رییس شورای اداری استان تصریح کرد: همانطور که در مراسم معارفه ام اعلام کردم، استاندار جوانان بدون پارتی هستم به همین منظور در یکسال اخیر بسیاری از جوانان و نخبگان استان که صاحبان تولیدات دانش بنیان بودند با حمایت هایی که از این افراد بعمل آوردیم اکنون در موضوع بهره وری و در حوزه های صنعت، گردشگری و کشاورزی به مدیریت استان کمک می کنند.

 

سیدمحمود حسینی پور اظهار کرد: همه تلاش دشمن این است که خط توسعه ای که امامین انقلاب برای ما ترسیم کردند را از مسیر خود خارج کند چراکه جمهوری اسلامی ایران در حال گذار از بزرگترین دوره تحولی خود می باشد.

 

استاندار مازندران تاکید کرد: ما تمام امیدمان به جوانان استان است به همین منظور کانون جوانان در شهرستان های استان تشکیل شده است که تعامل و ارتباط بین جوانان و سیستم اجرایی استان تقویت شود، هرچند قبول داریم نسبت به گفتمان غالب جوانان استان فاصله داریم که با برگزاری نشست های این چنینی این نقیضه را بدون شک برطرف خواهیم کرد و کارگروه هایی از جوانان نخبه در هر شهرستان می بایست تشکیل شود تا شاهد توسعه استان مازندران باشیم.

🔘

🆔 مردّا را در ایتا دنبال کنید:

🔰


https://eitaa.com/marada

🚧گروه جهادی مطالبه گری مردّا

📡 مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب