بمناسبت هفدهم مرداد روز خبرنگار؛

بیانیه ویژه روز خبرنگار از سوی شورای هیئات مذهبی استان مازندران 

رسانه MARADA / پیام شورای هیئات مذهبی مازندران که به مناسبت روز خبرنگار صادر گردیده است را منتشر می نماید.

به گزارش “دیدبان انقلاب” شورای هیئات مذهبی استان مازندران، همزمان با ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ به مناسبت روز خبرنگار بیانیه ای را به شرح ذیل صادر نمودند.

 

بسم الله الرحیمن الرحیم

«ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ»

سلام و صلوات خدا بر همه ی خبرنگاران شهیدی که با تاسی از حماسه حسینی قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و تقابل با زرمندان و زورمندان جداشده از انسانیت و قدرت‌های سلطه ‏گر جهانی قرار داده و در این راه پرافتخار به لقاء الله رسیدند.

امروز بیش از هر زمان دیگری نقش خبرنگاران به عنوان یکی از منابع قدرت و در عین حال افسران فرهنگی جنگ نرم در مقابله با دشمنان مورد توجه و شناسایی قرار گرفته و آنچه در این میان بیشتر از همه مهم است موضوع اخلاق مداری، تعهدانقلابی، مسئولیت پذیری و دفاع به موقع از انقلاب و منافع مردم قدرشناس ایران اسلامی بوده و امید است در آینده بیش از پیش شاهد به ثمرنشستن آن در حوزه خبرنگاران دلسوز استان باشیم.

البته جملگی بر این امر واقف هستیم که خبرنگاران موفق کسانی هستند که دلشان بیش از همه برای اسلام، انقلاب و نظامشان می سوزد و از همین منظر دنبال بیان مسائل حل نشده و گره گشایی می گردند تا با ارائه بهترین راهکارها در رفع چالش ها، فقر، فساد، تبعیض، بی عدالتی و ظلم را که برخلاف سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی است و رهبر معظم انقلاب بارها بر آن تاکید فرموده اند را شناسایی و گوشزد کنند.

دفاع از انقلاب اسلامی بر همه واجب و بر اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه مهم تر و در شرایط فعلی از اوجب واجبات است.

شورای هیئات مذهبی استان مازندران ضمن تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین علیه السلام و شهدای دشت کربلا، یاد و خاطره شهادت خبرنگار شهید «محمود صارمی» و دیگر شهدای عزیز عرصه خبر و رسانه و با تبریک روز خبرنگار؛ از همراهی صادقانه و تعامل سازنده و تلاش تمام اقشار و گروه های خبری از جمله خبرنگاران استان ولایتمدار مازندران اعم از صداوسیما، روزنامه، هفته نامه، ماهنامه، گاهنامه، نشریه و سایت های خبری ، جامعه بزرگ خبری و رسانه‌ای ، فعالان خبری شبکه اجتماعی که معتقدانه و دلسوزانه در پی تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و انعکاس شایستۀ مراسمات و برنامه های هیئات مذهبی ، مناسبت های اسلامی، انقلابی، ملی و ترویج و بسط و گسترش سبک زندگی اسلامی. جهاد تبیین و پیام های والای انقلاب اسلامی گامهای موثری بر می‌دارند تشکر می کند.

 

شورای هیئات مذهبی استان مازندران

 

بیشتر بخوانید :

 

فعالان جهاد تبیین سازمان تبلیغات اسلامی مازندران در رزمایش نشر خوبی ها

 

MARADA

NEWS AGENCY

Demanding & create hope is our identity

🔻

  •  مرکز راهبردی رسانه ای دیدبان انقلاب اسلامی

» گروه جهادی امید آفرینی و مطالبه گری

» اندیشکده حکمرانی هنر و رسانه مردّا