پلاکاردهای ستاد امر به معروف مازندران در 22 بهمن چهل و چهارمین فجر انقلاب؛

مطالبه گری قانونمند از مسئولین مورد حمایت قاطع ستاد امر به معروف

مردّا Marada / مهرداد محمدی در جمع تشکل های احیاگر مردمی و بانوان مطالبه گر استان مازندران گفت: ستاد تمام قد از اقدامات قانونی تشکل های مردمی در حوزه مطالبه گری از مسئولین حمایت می نماید.

به گزارش “دیدبان رسانه ای انقلاب” به نقل از روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران؛ مهرداد محمدی بعد از ظهر جمعه ۲۱ بهمن با حضور در جمع بانوان مطالبه‌گر و تشکل‌های مردمی احیاگر امر به معروف و نهی از منکر استان که در حال تهیه پلاکارد به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن بودند ضمن تقدیر از این اقدامات خودجوش حمایت قاطع ستاد از این اقدامات مطالبه گرانه را اعلام کرد.

جمعی از تشکل‌های مردمی احیاگر مازندرانی به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن و با هدف مطالبه از مسئولین در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی به ویژه عفاف، حجاب، خانواده و فضای مجازی در اقدامی خودجوش در حال آماده سازی پلاکارد‌هایی جهت اکران در جشن بهار انقلاب در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می‌باشند.

دبیر ستاد امر به معروف در بازدیدی سرزده از این اقدام خودجوش و انقلابی، از خواهران مومنه تقدیر و حمایت خود را از هرگونه حرکت مطالبه‌گرانه در چارچوب موازین قانونی در حوزه مسئولین و عفاف و حجاب اعلام داشت.

گفتنی است این اقدام در سایر شهرستان‌های استان مازندران به ویژه در شهرستان قائمشهر نیز در حال انجام است.

┄┅┅┅┅❀🇮🇷❀┅┅┅┅┄

Marada news, Movies and views


🔘

🆔 مردّا را در ایتا دنبال کنید:

🔰


https://eitaa.com/marada

🚧گروه جهادی مطالبه گری مردّا

📡 مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب