در آستانه سفر دوم رییس جمهور و هیأت دولت سیزدهم به مازندران؛

اولین نشست مشورتی یوسف نوری استاندار مازندران با خبرنگاران

رسانه MARADA از اولین نشست مشورتی یوسف نوری، استاندار جدید مازندران که سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ در سالن جلسات شماره یک استانداری مازندران برگزار شد، گزارش می دهد.

به گزارش دیدبان انقلاب؛ نشست مشورتی یوسف نوری، استاندار مازندران با اصحاب رسانه در حالی برگزار شد که مازندران در آستانه سفر دوم آیت الله رئیسی و هیأت دولت سیزدهم به استان می باشد.

 

نوری در اولین فرصت مناسب در جمع خبرنگارانی قرار گرفت که از طولانی مدت شدن زمان برگزاری نشست سید محمود حسینی پور، استاندار پیشین در ماه های آغاز سکانداری حسینی پور بر مسند عالی ترین جایگاه اجرایی استان مازندران گلایه ها داشتند.

 

در این نشست صمیمی، نوری، استاندار مازندران به دلگویه ها، نقطه نظرات و مطالبات خبرنگاران و نمایندگان جامعه رسانه ای استان گوش فرا داد و با ذکر برخی مسائل ریز و درشتی که مردم استان با آن سر در گریبان هستند و ارائه برخی آمارها و مقایسه رتبه استان مازندران در مقایسه با دیگر استانها در موضوعاتی همچون رشد و توسعه اقتصادی و تعالی خانواده، حکمرانی، رسانه، سازمان های مردم نهاد، نهادهای غیرانتفاعی و غیردولتی، تولید در برخی کارخانجات استان، وضعیت صنایع بزرگ درآمدزا، موضوع پتروشیمی، نیروگاه زباله سوز و وضعیت تحقق مصوبات سفر پیشین هیئت دولت سیزدهم به استان، برخی اهداف و رویکردها و اولویت های خود را بر شمرد و با اشاره به جایگاه و سهم رسانه در تمدن سازی، تربیت و توسعه اجتماعی، ضمن تصریح بر اهمیت ایجاد شبکه نخبگانی در حوزه رسانه، از فعالان رسانه ای استان در جهت توسعه و بهبود شرایط استان تا تحقق چشم اندازها در زمینه های گوناگون، استمداد طلبید.

 

وی در پایان به تعدادی از وزرای هیئت دولت که در سفر دوم رئیس جمهوری به استان خواهند آمد اشاره کرد و از وزرای کشاورزی، علوم، آموزش و پرورش، اقتصاد و دارایی که همراه در این سفر خواهند بود، نام برد. 

 

 

اولین نشست خبری یوسف نوری استاندار جدید مازندران / عکس