خطاب به مسئولان انقلابی در باب صیانت از فضای مجازی

تحلیل آماری ویژگی اغتشاشات از جنبه ترکیب سنی، جنسی و انگیزشی

با نگاهی به آثار و تبعات غوطه خوردن نسل کودک و نوجوان و تازه به جوانی رسیده ایرانی در باتلاق فضای مجازی مهندسی شده علیه کیان ایران و ایرانی: فرزندان ما را از پادگان های مجازی تحت کنترل معاندین، منافقین و دواعش آزاد کنید.

مردّا / اختصاصی / به گزارش کارگروه جهاد تبیین مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب، بسیار تأسف بار است که سپاه مقرهای کوموله را با قدرت در جنگ سخت مورد هدف قرار می دهد، اما در جنگ نرم پادگانهای جذب و تربیت جوانان به عنوان اغتشاش گر داعشی با هزینه بیت المال و با بهانه های واهی همچون حفظ کسب و کار باز است و ادامه حیات می دهد.

  • بیش از ۹۰ درصد بازداشت شدگان نوجوان تجمعات اخیر به صورت دوست دختر – دوست پسری در اغتشاشات حاضر شده بودند.

  • رصد دستگاه‌های امنیتی و همچنین بررسی‌های میدانی نیروهای انتظامی و… نشان می‌دهد درصد بالایی از حاضران در تجمعات اخیر در کشور در سنین نوجوانی و ابتدای جوانی قرار داشتند.

  • مطابق این خبر، بر اساس گزارشات به دست آمده از سوی یک دستگاه امنیتی، ۹۳ درصد حاضران در تجمعات اخیر در بازه سنی تا ۲۵ سال بودند که نشانگر به وجود آمدن نسل نو اغتشاشگران در کشور است.

  • همچنین این گزارش نشان می‌دهد به‌ رغم اینکه گفته شد جنس تجمعات زنانه است، اما حضور جداگانه دختران و زنان در تجمع اخیر بسیار کم بوده است

  • بیش از ۹۰ درصد بازداشت شدگان در سن پایین دوست دختر-دوست پسر بودند که برای هیجان آشوب و… وارد صحنه شده و حتی در بازجویی‌های اولیه نیز اعلام کرده بودند برای نمایش قدرت و شجاعت و… در مقابل دوستانمان اقدام به آتش زدن سطل‌های زباله و… کرده بودیم

  • به تعبیری مسائل جنسی در به صحنه آوردن نسل جدید برای تجمع عنصر تعیین‌کننده‌ ای بوده است.

🛑 تحلیل آماری شرکت کنندگان در اغتشاشات :

کل شرکت کنندگان اغتشاشات در سراسر کشور فقط ۹۰ هزار نفر بودند یعنی حتی کمتر از #۲دهم_درصد

تحلیل آماری دستگیر شدگان :
۹۵٪ مجرد
۸۰٪ فرزند طلاق یا مطلقه
۵۰٪ سابقه اعتیاد (مواد مخدر ، الکل و….)

#انگیزه :
۶۵٪ هیجانی
۲۵٪ مالی
۱۰٪ برای بی حجابی

#تحصیلات :
۸۰٪ زیر دیپلم
۲۰٪ بالای دیپلم

#محدوده_سنی :
۶۰٪ ‌  ۱۵ تا ۲۰ سال
۲۰٪   ۲۰تا ۳۰ سال
۲۰٪   بالاتر از ۳۰ سال

#جنسیت :
۸۵٪ مرد
۱۵٪ زن (در اغتشاشی که به اسم آزادی زن بپا می شود فقط ۱۵٪ شرکت کنندگانش زن هستند)

برداشت دستگیر شدگان از کشورشان ایران:
کشوری مخروبه ، قحطی زده ، بدون حاکمیت ، اشغال شده توسط روسیه و چین (ذهنیتی که فضای مجازی تحت مدیریت دشمن برایشان ساخته  )

👈 بعضی از آن ها نه تنها شهدایی مثل همت ، باکری و ….که حتی حاج قاسم را هم‌نمی‌شناختند

پی نوشت خطاب به مسئولان انقلابی در باب صیانت از فضای مجازی: فرزندان ما را از پادگان های مجازی تحت کنترل معاندین، منافقین و دواعش آزاد کنید.