فرماندار شهرستان میاندورود:

لزوم پشتیبانی برای تکمیل بیمارستان میلاد نور

خبرنگار مردّا از لزوم ورود سرمایه گذار به پروژه ساخت بیمارستان میلاد نور شهرستان میاندورود کزارش می دهد.

به گزارش “دیدبان رسانه ای انقلاب” ؛ علی طالبی فرماندار شهرستان میاندورود از حضور و بازدید استاندار مازندران از پروژه بیمارستان فوق تخصصی میلاد نور میاندورود (بادله) خبر داد.

علی طالبی اظهار داشت: از سال ۱۳۹۰ عملیات اجرایی بیمارستان میلاد نور آغاز شده که جمعی از پزشکان شهرستان های ساری و میاندورود و استان مازندران دست به این کار بزرگ زدند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان میاندورود ادامه داد: بنا به اعلام گروه پزشکی میلاد نور، حدود سیصد میلیارد تومان تا کنون هزینه گردیده و اما بدلیل کمبود اعتبار و فقدان پشتوانه مالی کافی، این پروژه متوقف شده است.

 

فرماندار شهرستان میاندورود افزود: برای ادامه کار نیاز به انجام کارهای متعددی می باشد که از آن جمله یکی مقرر شد بخشی از سهام این بیمارستان واگذار گردد یا به منظور تکمیل و اتمام این پروژه، بخش دولتی یا بصورت ویژه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام یا بنیاد مستضعفان و یا نهادهای دیگر به این پروژه ورود و سرمایه گذاری نمایند.

 

علی طالبی در پایان عنوان داشت: انشالله این پروژه به اتمام خواهد رسید و نه تنها موجب خدمت رسانی به مردم شهرستان میاندورود، بلکه مردم استان، کشور و حتی پذیرش گردشگر درمانی از خارج از کشور را فراهم خواهد آورد و این اتفاق مهم انشالله به همت دست اندرکاران و ورود ظرفیت هایی برای پشتیبانی از این مجموعه درمانی در شهرستان میاندورود رقم خواهد خوردد.

🔻

🔘

🆔 مردّا را در ایتا دنبال کنید:

🔰


https://eitaa.com/marada

🚧گروه جهادی مطالبه گری مردّا

📡 مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب