مطالبه گری عفاف و حجاب در ساری و حاشیه‌ای قوی‌تر از متن؛

حواشی ایجاد شده برای بانوان مطالبه گر عفاف و حجاب در مراسم بزرگداشت سردار دلها

ساری - مردّا / آیا همانقدر که دشمن در ترویج بی حجابی اصرار دارد، جبهه انقلاب در دفاع از حجاب و عفاف اجتماعی متفق است؟

به گزارش “دیدبان رسانه ای انقلاب” در مراسم بزرگداشت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی که ۱۳ دیماه ۱۴۰۱ در حسینیه عاشقان کربلا ساری برگزار گردید، با وجود دعوت به عمل آمده از سوی مسئولین و هماهنگی صورت گرفته بابت قرائت دلنوشته‌ای پرمحتوا مطالبه گری عفاف و حجاب توسط خواهران محصنات، اما متاسفانه نه تنها از اجرای آن ممانعت شد، بلکه در ساعات اولیه برگزاری برنامه با وجود سرمای زمستانی حتی با ورود دسته‌ جمعی خواهران مطالبه‌ گر به محل برگزاری مراسم مخالفت جدی صورت گرفت!

این بدقولی برگزارکنندگان برنامه و ممانعتشان از ورود به داخل حسینیه، با آنکه توهین بزرگی به خواهران محجبه و دغدغه‌مند مازندرانی بود، باعث نشد که از رسالت خود دست بکشند.

خواهران محصنات استان مازندران با به همراه داشتن پلاکاردها و دست نوشته هایی برگرفته از سخنان حاج قاسم سلیمانی و مطالبه از مسئولین در حوزه‌ی عفاف و حجاب، که اصلی‌ترین علت وحشت برخی مسئولین از ورود همین پلاکاردها به مراسم بود، در ورودی حسینیه تجمع کردند و پیام مطالبه‌ی ایشان بسیار زیباتر به سمع و نظر مردم و مسئولان رسید.

 

پس از یک ساعت و اندی ایستادگی در سرما، برگزارکنندگان برنامه مجبور به دعوت از خواهران محصنات به داخل برنامه شدند. ولی به خواست خدا رسانه ها حضور شجاعانه و مصرانه‌ی خواهران مطالبه‌گر مازندرانی را بناچار به تصویر کشیدند.

 

یُریدُونَ لِیُطفِئُوا نُورَ اللهِ بِأَفوَاهِهِم وَ اللهُ مُتِمُّ نُورِهِ…

 

سؤال اینجا است که آیا همانقدر که دشمن برای دستیابی به اهداف شوم خود علیه مردم ایران اسلامی متحد است، جبهه انقلاب در دفاع از آرمان ها و ارزش های اسلامی متفق است؟ 

 

🔘

🆔 مردّا را در ایتا دنبال کنید:

🔰


https://eitaa.com/marada

🚧گروه جهادی مطالبه گری مردّا

📡 مرکز رسانه ای دیدبان انقلاب