در آیینی نمادین در روستای تازه آباد گهرباران

استاندار مازندران ۲۴ طرح هادی آسفالت روستایی میاندورود را افتتاح کرد

رسانه MARADA.IR به نقل از استاندار مازندران: در امتداد ریل گذاری رئیس جمهور شهید رییسی عزیز ، تا پایان امسال ۱۰۰ روستای شهرستان‌های ساری و میاندورود از راه آسفالته بهره‌مند خواهند شد،.

به گزارش دیدبان انقلاب؛ در آیینی نمادین ۲۴ طرح تجمیعی آسفالت راه روستایی شهرستان میاندورود با حضور یوسف نوری، استاندار مازندران، علی طالبی، فرماندار میاندورود، نمایندگان مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل بنیاد مسکن استان مازندران و برخی مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی ۱۳ تیر ۱۴۰۳ در روستای تازه‌آباد از توابع بخش گهرباران شهرستان میاندورود به صورت همزمان به بهره برداری رسیدند.

 

افتتاح طرح هادی تجمیعی آسفالت روستایی میاندورود با حضور استاندار مازندران / عکس

 

 

دیدبان انقلاب به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران؛ یوسف نوری در این آیین، میزان اعتبار هزینه شده برای اجرای این طرح را ۳۰۰ میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: بخشی از این میزان اعتبار با مشارکت مردم روستا و بقیه از منابع دولتی تامین شده است.

 

وی با بیان اینکه روستاییان از ارکان اصلی انقلاب اسلامی هستند و همواره در عرصه‌های مختلف حضوری فعال دارند، اظهار داشت: رئیس جمهور شهیدمان آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی با حضور در مناطق دوردست و خدمت به مردم، این عرصه را برای حضور مستمر مسئولان فراهم کرد.

 

نوری با عنوان اینکه مسئولان نیز باید برای خدمت رسانی به مردم دغدغه داشته باشند، خاطرنشان کرد: در سالی که توسط رهبری با عنوان سال “جهش تولید با مشارکت مردم” نامگذاری شده است باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی از ظرفیت نیروهای مردمی بویژه روستاییان در امر تولید بیشتر استفاده شود.

 

استاندار مازندران یادآور شد: دولت مردمی برای حضور در مناطق دوردست و دورافتاده و خدمت به روستاییان که در گذشته مورد غفلت قرار گرفته بود، برنامه دارد.

 

نوری بیان کرد: با تمهیدات صورت گرفته تا پایان امسال ۱۰۰ روستای شهرستان‌های ساری و میاندورود از راه آسفالته بهره‌مند خواهند شد.

 

وی با بیان اینکه بخشی از قیر مورد نیاز برای آسفالت راه روستایی با شرکت مردم تامین شده است، افزود: برای استفاده از ماشین‌آلات و دستگاه‌های راهداری نیز پیگیری‌های لازم در دستور کار است.

 

مقام عالی دولت در مازندران شمار واحدهای مسکن افتتاح شده در دولت قبل را ۱۰ هزار واحد اعلام کرد و افزود: این در حالیست که از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون، ۱۳ هزار مسکن احداث و به متقاضیان واجد شرایط اهدا شد و ساخت ۱۵ هزار واحد مسکن نیز در دست اقدام است.

 

نوری، روستاییان را قطب اصلی تولید در کشور معرفی کرد و گفت: خدمت به روستاییان برای مسئولان دستگاه های اجرایی یک فرصت و در عین حال وظیفه است.

 

استاندار مازندران با بیان اینکه راه و مسیری که رئیس جمهور شهید برای ما ترسیم کرد، باید تداوم داشته باشد، تصریح کرد: مشارکت گسترده مردم در این دوره از انتخابات، اقتدار بیشتر نظام اسلامی را به همراه خواهد داشت.

 

نوری گفت: به طور قطع اقشار مختلف مردم به ویژه روستاییان با مشارکت گسترده در این دوره از انتخابات، برگ زرین دیگری را در تاریخ پرفروغ ایران اسلامی ثبت و ضبط خواهند کرد.

 

 

 

حفظ جمهوریت نظام یا انتخاب اصلح / در مواجهه با دوقطبی انتخاباتی چه کنیم؟

 

 

همراه با استاندار مازندران در بازدید از میاندورود / خرداد ۱۴۰۳

 

 

اولین نشست مشورتی یوسف نوری استاندار مازندران با خبرنگاران

 

 

تفاهم نامه استانداری مازندران با بسیج سازندگی سپاه کربلا

 

 

اهمیت حضور در انتخابات از نگاه رییس صنف بزازان ساری