مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران مطرح کرد:

جبهه رسانه ای آشفته از خبرنگارانِ روز خبرنگار

رسانه MARADA / بخش قابل توجهی از افراد حاضر در گردهمایی های روز خبرنگار، چهره های ناکارآمدی هستند که فقط در روز گرامیداشت خبرنگار پیدایشان می شود!

به گزارش “دیدبان انقلاب” از مرکز مازندران؛ عبدالمهدی حق شناس مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه جایگاه مهم رسانه در ایران به خصوص مازندران به دلیل کثرت خبرنگارهای غیر واقعی وزن خود را از دست داده است، اظهار کرد: نبود چارچوب و قوانین مستحکم در تببین اصولی جایگاه شغلی اصحاب رسانه موجب شده تا بخش قابل توجهی از افراد ناکارآمد خود را به عنوان خبرنگار جا برنند و فقط در روز گرامیداشت خبرنگار پیدایشان شود!

 

مسئول بسیج رسانه مازندران با تاکید بر اینکه نبود قوانین درست در تعیین جایگاه شغل خبرنگاری موجب شده تا این عرصه همیشه مورد بی مهری قرار گیرد؛ گفت: بارها این موضوعات را به مدیران ارشد ملی و استانی گوشزد کردیم اما گوش شنوایی وجود ندارد.

 

حق شناس در ادامه افزود: در دنیایی که جبهه رسانه ای، با شناسنامه ترین ارکان یک کشور است اما حربه دشمنان در ایران موجب شده این جبهه در کشور ما منسجم و یکپارچه نباشد و در این زمینه مشکلات زیادی داشته باشیم.

 

وی با بیان اینکه جبهه رسانه ای کشور در برابر جبهه رسانه ای غرب منجسم و یکپارچه نیست؛ گفت: نبود قوانین تعیین جایگاه شغلی خبرنگاران موجب شده تا امکاناتی همچون بیمه، مسکن و امکانات رفاهی برای آنان فراهم نباشد این یک ضربه به جبهه رسانه ای کشور است که آقایان نمی خواهند بپذیرند.

 

انتهای پیام

 

بیشتر بخوانید : 

 

 

بهای تدوین قوانین عدالت محور و آزادی خواهانه / ای صاحب قلم حواست کجاست؟!

 

 

نسیم تحول در بسیج رسانه کشور

 

 

ریشه مشکلات عرصه مطبوعات در مازندران از نگاه پیشکسوت رسانه

 

 

بد عادتی مسئولین در برقراری ارتباط با رسانه ها موجب مغفول ماندن کارآمدی آنها در جهاد تبیین شده است

 

 

پیام استاندار مازندران به مناسبت سالروز تشکیل سازمان بسیج رسانه

 

 

MARADA

NEWS AGENCY

Demanding & create hope is our identity

🔻

  •  مرکز راهبردی رسانه ای دیدبان انقلاب اسلامی

» گروه جهادی امید آفرینی و مطالبه گری

» اندیشکده حکمرانی هنر و رسانه مردّا